Czy widziałeś już zdjęcia 360 stopni?

Jeśli chodzi o dzisiejszą kulturę to widzimy, że przeważają w niej obrazki. Przekaz musi być prosty, na fotografii musi być widać wszystko. Z tego powodu tak popularna ostatnimi czasy stała się fotografia obrotowa. Jest to rodzaj fotografii, który ma pokazać produkt w jak najbardziej rzeczywistej formie. Przy tego typu fotografii możemy ujrzeć daną rzecz z każdej strony.

Nie ma żadnego problemu z tym, żeby zobaczyć np. jak wybrany model sukienki wygląda na modelce. To totalnie inny wymiar zdjęć, który naprawdę jest w stanie przyciągnąć klientów. Bo całkiem inaczej patrzy się na zwykłe fotki, a jeszcze inaczej spoglądamy na zdjęcie, które odzwierciedla każdy niuans.

Omawiany wątek okazał się dla Ciebie fascynujący? To przekonaj się sam (https://sushibistro.pl/pl/menu/sushi-sety/), że odmienne witryny też mają podobne dane, które pochłoną Cię całkowicie.

fotograf

Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego jeżeli zależy nam na tym, żeby nasze produkty zostały dobrze zaprezentowane na stronie www to powinniśmy zamówić fachowca który stworzy fotografie obrotowe, zwłaszcza, jeżeli nasze produkty da się ujrzeć tylko na stronie www. Jeżeli nie mamy żadnego stacjonarnego sklepu, to powinniśmy wziąć pod uwagę zrobienie galerii w formie zdjęć obrotowych. To na pewno stanie się wabikiem na klientów.

Zdjęcia w technice 3D dostępne na
Dziś wszystko jest w 3D, wybieramy się na filmy z tym znaczkiem i da się nawet zobaczyć takie zdjęcia 360 stopni. Jak na razie najczęściej fotografie tego typu są robione z myślą o produktach, ale na sto procent, po jakimś czasie, przeniesie się to na płaszczyznę codzienności. Bo wiele osób chciałoby posiadać zdjęcie w 3D, które może wysłać rodzinie, która jest oddalona o parę tysięcy kilometrów od nas. Ale na razie fotografia produktowa przoduje w zdjęciach 3D. Pozawala to klientowi na zapoznanie się z produktem. Widzimy wyraźnie, jaki dany produkt rzeczywiście jest. Nie trzeba dopraszać się o dosyłanie jeszcze jakiś fotek, bo nie udało nam się czegoś zauważyć. Na fotografiach 3D widać każdy szczegół. Jest to na sto procent bardzo dobre rozwiązanie, jednak powinni się tym parać profesjonaliści, bo inaczej, na naszej stronie będą imitacje fotek 3D a to będzie niekorzystnie świadczyło o nas, czyli o naszych produktach. Jeżeli nie stać nas na zdjęcia obrotowe, to nie ma, co kombinować i najlepiej wrzucić zwyczajne fotografie. Jednak z drugiej strony prawda jest taka, że powinniśmy inwestować w firmę, bo w innym wypadku nie będzie oczekiwanych zysków.