Następna edycja świetnych gier towarzyskich

Mortal Kombat X to dziesiąta wersja popularnego łańcucha brutalnych bitek. Para wojów, wyłonionych z puli tworzącej się z tak ikonicznych postaci, jak Raiden, Scorpion czy Sub-Zero, spotka się na arenie w jakiejś nieprawdziwej krainie i toczy morderczy pojedynek na śmierć i życie, który wielokrotnie wieńczy niesamowite dzikie spotkania. Bawić się można w sposobie jedno, jak też i wieloosobowym.

gry na Xbox

Autor: jstyle.de
Źródło: http://www.flickr.com
Fabuła mortal kombat x toczy ćwierć wieku po wypadkach z poprzedniej gry, wobec tego poniektórzy wiarusi uniknęli, a ich przestrzeń zarezerwowały nowe postacie (jak chociażby Cassie Cage, córka Johny’ego i Sonyi). Co więcej, każdy z zawodników występuje dzisiaj w kilku wersjach, różniących się między sobą użytkowaną strategią i charakterem walki.

The New Order to sukcesywna wersja legendarnej serii jednoosobowych strzelanin. W nowym wydaniu Wolfensteina wcielamy się kolejny raz B.J. Blazkowicza, amerykańskiego bohatera wojennego. Historia gry otwiera się jeszcze podczas II wojny ogólnoświatowej, jednak szybko przestawia się do lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. W tej opcjonalnej wersji realności hitlerowcy wygrali II wojnę światową przy pomocy Wunderwaffe (niem. cudowna broń) i przejęli kontrolę nad całym światem, wprowadzając tytułowy nowy cykl. Blazkowicz kolejny raz chwyta za broń, ażeby zmierzyć się ze swoimi trwałymi wrogami. Walka w The New Order mówiąca o losach Blazkowicza dzieje się także w rozmaitych zakątkach Europy, popularny śmiałek zawitał nawet do Polski.

Prezentowany temat Cię fascynuje? Zatem odsyłam tu, ponieważ znajdziesz tutaj ciekawe dane na omawiane zagadnienie, które godne są zainteresowania.

Sporo nowych detali zaprezentowało się w samej rozgrywce.

Zacznijmy od tego, że Blazkowicz może wykorzystywać urządzenia do przecinania przedmiotów, posłużyło ono konstruktorom do zrealizowania łatwych zagadek środowiskowych. W temacie strzelania, twórcy postawili na żywość ognia, gdyż każdy z karabinów i rewolwerów jest mocny. Prócz tego The New Order inauguruje układ korzystania z dwóch pukawek na raz, skrywania się za osłonami i wykonywania wślizgów. Ukłonem w stronę kapitalnych edycji serii jest niezbędność zbierania pudełek z życiem i skrzyń z amunicją, bez latania po mapie grający długo nie przetrzyma.

The New Order kładzie nacisk na chłodniejsze wizualnie klimaty, którym wtóruje łagodna elektroniczna ścieżka muzyczna. Gracz będzie zmuszony stać się fragmentem takiego gniewnego świata i uskutecznić nieprawdopodobną kontrofensywę na przestępczy reżim nazistów. Wyłącznie gracz ma w sobie wystarczająco bohaterstwa, by stawić czoła nieprzezwyciężonej armii robonazistów i olbrzymich superżołnierzy. Jedynie ty możesz ujarzmić Trupią Główkę i przekształcić nurt dziejów.

Posted in Bez kategorii