Świat najnowszych konsoli, wciągających gier strategicznych powolutku zaczyna nudzić zatwardziałych nawet graczy. A co powiecie na opuszczenie tego wirtualnego świata i podobną zabawę w realu?

Niesamowite? Czemu nie. Jeżeli taka rozrywka z ogromną dawką adrenaliny właśnie Tobie pomaga się najlepiej odstresować masz taką możliwość.

film

Autor: Gonzalo[R]
Źródło: http://www.flickr.com
Dzieci na trampolinie

Autor: Jeromy Shepherd
Źródło: http://www.flickr.com
morze

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Na zapotrzebowania takich zagorzałych graczy stworzono pokoje typu escaperoom . Są to pomieszczenia podzielone merytorycznie, by każdy jeden był w stanie uczestniczyć w tym, co w największym stopniu go nęci i by każdorazowo miał możliwość wykryć coś innego.

Bez zwlekania zobacz artykuł w serwisie (https://polviettravel.com/market-dong-xuan/) opisującym zbliżone wiadomości. Są równie fascynujące, gdyż odnoszą się do tego samego zagadnienia.

Cała rozrywka opiera się na przemieszczeniu gry do realu. Wchodzisz do takiego pokoju i masz określony czas, by się z niego wyrwać. Naturalnie , aby to uzyskać trzeba wykazać się nie tylko racjonalnym myśleniem ale i umiejętnością. Czas leci, jesteś obserwowany i nie używając siły jedynie głowy musisz podjąć wyzwanie. Nerwy są napięte do granic wydajności.

Trzeba dodać, iż wejście (sprawdź: system kontroli dostępu) nie oznacza, że każdorazowo go opuścisz. Gdy przegrasz, wypuścić może jedynie członek obsługi i w stosunku od twojego życzenia może przekazać informacji, co wykonałeś źle. Zainteresowany? Nie wiesz w jakim miejscu szukać takich zabaw? Taki escaperoom Gdynia proponuje już od pewnego czasu i liczba zaintrygowanych cały czas przybywa. Jeżeli też masz ochotę popróbować i odwiedzić taki escaperoom Gdynia jest pierwsza którą warto odwiedzić .

To zabawa rzeczywiście na skalę naszych czasów, a pokoje typu escaperoom podbijają rekordy sławy.
Jeśli więc gry na konsolach nie dostarczają ci już adrenaliny spróbuj takiej zabawy. Wrażenia masz zagwarantowane.