Sapkowski – niezaprzeczalnie jeden z najbardziej znanych polskich autorów fantasty!

Coraz krótsze dni liście spadające z drzew, niskie temperatury, deszcz miarowo stukający o szyby – jesienna aura nierzadko daje nam w kość i wprawia w niezbyt optymistyczny nastrój.

audiobook

Autor: jeff_golden
Źródło: http://www.flickr.com
Powstaje pytanie: jak polepszyć sobie humor?

Ilu ludzi tyle „metod” na pokonanie chandry. Jedni spędzają wieczór przed telewizorem z pudełkiem lodów w ręku i „pochłaniają” seriale komediowe, drudzy przeglądają fotografie z wakacji, a jeszcze inni otulają się szczelnie puszystym kocem i zanurzają w lekturze książek czekających na półce. książki Andrzeja Sapkowskiego to bez wątpienia idealna propozycja na długie jesienne wieczory, przede wszystkim zaś tzw. trylogia husycka, a dokładniej mówiąc seria powieści fantastyczno-historycznych Ich akcja toczy się w średniowieczu, natomiast głównym bohaterem jest Reynevan, młody mężczyzna pragnący pomścić śmierć brata. Dobrze byłoby zwrócić uwagę na drugi tom wspomnianej serii, noszący tytuł (ciąg dalszy tego materiału: patrz szczegóły) Boży bojownicy Audiobook powieści obecny na rynku od ponad pięciu lat, nadal może pochwalić się dużą popularnością. Czemu? Powodów jest co najmniej kilka. To bodaj jedna z największych tego typu produkcja w Europie. Wzięło w niej udział 174 wybitnych aktorów. A jeżeli, szukasz innych pozycji z dorobku rzeczonego autora wpisz w wyszukiwarkę frazę Sapkowski audiobook –

Jeśli zdecydujesz się poszukiwać materiałów na naszej stronie internetowej wystarczy w wyszukiwarce znaleźć odpowiedni tytuł. W mgnieniu oka na ekranie komputera wyświetlą się setki stron www z ofertami sprzedaży.