Co w telewizji piszczy w weekend

Wiele osób ma ochotę usiąść przed telewizorem i odsapnąć. Wtedy również chcielibyśmy zobaczyć coś faktycznie sensownego. Jednak nie za każdym razem udaje nam się trafić na jakiś fajny film, czy program. Dlatego przydatny będzie rozkład jazdy poszczególnych propozycji, które będą pokazywane na poszczególnych stacjach. Telewizyjny rozkład jazdy, czyli program TV możemy sprawdzić go w Internecie, ale można również pomyśleć o tym, by wybrać zwykły program papierowy.

telewizja

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Kupując papierową wersję można sobie zaplanować, co będziemy oglądać przez cały tydzień. To idealna opcja, bo nie będziemy wtedy tracili czasu na rzeczy, które nie są dla nas interesujące. Można oczywiście również brać pod uwagę przykładowo to, że niektóre programy można nagrać. Kiedy je nagramy, to później będziemy mogli poprzewijać reklamy i dzięki temu nie stracimy czasu. Dlatego naprawdę dobrze pomyśleć o tym, czy jednak nie wydać tych paru groszy na normalny program TV, który kiedyś był w każdym domu.

Gazeta z programem TV

Kiedy nie chcemy przegapić jakiegoś programu w telewizji, to musimy wiedzieć, o której godzinie będzie on nadawany. Z tego powodu potrzebny jest nam program TV, czyli rozpiska wszystkich propozycji na wszystkich kanałach. Nie jest trudno taki program wypatrzeć w Internecie. Da się też znaleźć w kiosku zwykłą opcję programu telewizyjnego. Nie jest to droga sprawa. A naprawdę taki program w gazecie jest w stanie wszystko uprościć. Możemy zerknąć z wyprzedzeniem, jakie filmy, lub seriale albo programy kulturalne albo publicystyczne będą pokazywane na różnych kanałach i w pewien sposób można dostosować sobie do nich swoje zajęcia.

telewizja

Autor: David Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Możemy również ustawić sobie nagranie na wybraną godzinę, żeby nie przegapić tego, co chcielibyśmy obejrzeć. Oczywiście sporo osób miewa tak, że telewizor w ich mieszkaniach gra bez przerwy. Z tego powodu niestety brak ludziom czasu na inne rozrywki, bo telewizor wypełnia ich cały wolny czas. Ale, jeśli sensownie zaplanujemy sobie czas przed TV, to nikt nie będzie narzekał, że brak mu na coś czasu z powodu TV.