Wielkie ekrany na duże imprezy masowe 83

Obecnie, jeśli chcemy się wyróżnić powinniśmy znaleźć na to dobry sposób. Reklam w TV jest bardzo wiele. Niesamowicie dużo jest też bilbordów. I pewnie sporo jest telebimów. Jednak, jeśli chodzi o telebim to reklama na nim zawsze będzie super pomysłem. Dlaczego?

Otóż, telebim najbardziej przykuwa uwagę (tak jak ten: Bilbord oczywiście jest widoczny, kiedy zasłania sporą część budynku, ale w końcu się do niego przyzwyczajamy i nie trzeba nawet na niego

koncert

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

patrzeć, żeby wiedzieć cóż tam na nim zostało pokazane, a z telebimami jest zupełnie inaczej. Najczęściej wyświetlają się na nich reklamy kilku firm, przez co suma summarum nigdy nie mamy pewności czyją reklamę dostrzeżemy. Dlatego jeśli zależy nam na reklamie, która będzie nas wyróżniała z tłumu, to pomyślmy o kupnie telebimu o odpowiednich wymiarach. A jeżeli nie mamy funduszy na tego typu wydatek to sprawdźmy, kto jest właścicielem już zainstalowanych telebimów i zapytajmy jakie byłyby koszty pojawiania się reklamy naszej marki na nich. Można porównać kilka ofert i wybrać tę , która będzie najbardziej nam pasowała. Nie jedynie pod względem finansowym, ale też w kwestii lokalizacji telebimu. Musimy zawsze, przy jakiejkolwiek reklamie mieć na uwadze to, do kogo chcemy trafić.

Jeżeli chciałbyś trafić do sporego grona odbiorców

Sporo ludzi nie raz, nie dwa miało okazję oglądać jakieś wydarzenia sportowe na telebimach. U nas w kraju pod chmurką tworzone były strefy kibica z telebimami właśnie, by transmisja z jakiegoś sportowego wydarzenia mogła trafić do jak największego grona odbiorców.

Jeśli zainteresował Cię niniejszy artykuł, to odwiedź ten link (https://myj-car.pl/detailing/) a tam czekają na Ciebie materiały godne uwagi. Sprawdź je – będziesz bardzo zadowolony!

Z tego powodu telebim jest czymś, co zaliczamy do fajnych rzeczy. Dlatego patrzymy na telebimy, które są na ulicach i na halach sportowych również.

A kiedy sami mamy działalność gospodarczą i zależy nam na dobrej reklamie, to myślimy o tym czy może nie zacząć reklamować się na telebimie, podobnym do tego: strona www. Dobrze wziąć pod uwagę taką opcję, bo to naprawdę pozwala na większe zainteresowanie ze strony możliwych klientów. Oczywiście nie może to być jedyny sposób reklamowania się, ale powinniśmy nasze marketingowe rozważania uzupełnić o reklamowanie produktów lub usług naszej firmy na telebimie. W dzisiejszych czasach jedynie dzięki właściwej reklamie jesteśmy w stanie przekonać do siebie klientów. Owszem nasze produkty mogą być świetnej jakości, ale najpierw musimy przekonać klientów, żeby sięgnęli właśnie po nie i do tego potrzebna na jest reklama.