Świat najnowszych konsoli, wciągających gier strategicznych powolutku zaczyna nudzić zatwardziałych nawet graczy. A co powiecie na opuszczenie tego wirtualnego świata i podobną zabawę w realu?

Niesamowite? Czemu nie. Jeżeli taka rozrywka z ogromną dawką adrenaliny właśnie Tobie pomaga się najlepiej odstresować masz taką możliwość.

film

Autor: Gonzalo[R]
Źródło: http://www.flickr.com
Dzieci na trampolinie

Autor: Jeromy Shepherd
Źródło: http://www.flickr.com
morze

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Na zapotrzebowania takich zagorzałych graczy stworzono pokoje typu escaperoom . Są to pomieszczenia podzielone merytorycznie, by każdy jeden był w stanie uczestniczyć w tym, co w największym stopniu go nęci i by każdorazowo miał możliwość wykryć coś innego. Cała rozrywka opiera się na przemieszczeniu gry do realu. Wchodzisz do takiego pokoju i masz określony czas, by się z niego wyrwać. Naturalnie , aby to uzyskać trzeba wykazać się nie tylko racjonalnym myśleniem ale i umiejętnością.

Żeby zasięgnąć większą ilość danych na publikowany tu temat, odkryj także (http://www.pracownia-magenta.pl/kontakt/) inne wciągające serwisy.

Czas leci, jesteś obserwowany i nie używając siły jedynie głowy musisz podjąć wyzwanie. Nerwy są napięte do granic wydajności.

Trzeba dodać, iż wejście nie oznacza, że każdorazowo go opuścisz. Gdy przegrasz, wypuścić może jedynie członek obsługi i w stosunku od twojego życzenia może przekazać informacji, co wykonałeś źle. Zainteresowany? Nie wiesz w jakim miejscu szukać takich zabaw? Taki escaperoom Gdynia proponuje już od pewnego czasu i liczba zaintrygowanych cały czas przybywa. Jeżeli też masz ochotę popróbować i odwiedzić taki escaperoom Gdynia jest pierwsza którą warto odwiedzić .

To zabawa rzeczywiście na skalę naszych czasów, a pokoje typu escaperoom podbijają rekordy sławy.
Jeśli więc gry na konsolach nie dostarczają ci już adrenaliny spróbuj takiej zabawy. Wrażenia masz zagwarantowane.