Elvenar, czyli gierka osadzona w realiach fantasy MMO

Gry komputerowe posiadają dużo sympatyków. Wiele ludzi preferuje gry anime, w których są dziesiątki niesamowitych istot. Można nauczyć się ich szczególnych ruchów. Po imponującym zwycięstwie podziwiamy aspekty wizualne anime tworząc osobistego, animowanego towarzysza.

Jest możliwość zmienić rysy twarzy, makijaż i kreacje, żeby powstała prawdziwa, jedyna w swoim rodzaju postać.
Gra

Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Elvenar, to osadzona w rzeczywistościach science fiction gra MMO, w której stając po stronie osób, czy też elfów, zdołamy stworzyć dobrze prosperujące miasto, oddając się badaniom egzotycznych terenów, także handlowi z różnymi obywatelami terenów. Akcja gry transportuje nas do dudniącej życiem zadziwiającej krainy, w której współzawodniczą ze sobą dwie podstawowe rasy.
gry anime

Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczynając grę, stajemy po jednej z dwóch stron, co przekłada się nie tylko na użytkowane technologie, odmienny wizerunek budynków i jednostek, ale również nieco odmienną filozofię rozgrywki.

Jeśli masz chęć uzyskać jeszcze inne informacje na ten wątek, odkryj ponadto pozostałe nasze strony na zbliżony temat – one również są ciekawe.

Fundamentem Elvenar jest zapewnienie naszej niewielkiej na początku wiosce dostatku i rozbudowa jej do wymiarów wielkiej metropolii. W owym celu powinniśmy dbać o wytwarzanie surowców i jedzenia, rozszerzanie wielu technologii, także zakładanie silnej armii, która zezwoli na eksplorację nowych obszarów i umożliwi nam przewagę w walce- atrakcyjne gry anime.

W trakcie poszukiwań nowych obszarów wyszukamy antyczne relikty, jakie niosą ze sobą masę potrzebnych bonusów wspomagających produkcję, czy rozwój armii. Fantastyczne animacje 3D w zestawieniu z najlepszej jakości grafiką wynoszą grę nad typowe standardy produkcji przeglądarkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*