Elvenar, czyli gierka osadzona w realiach fantasy MMO

Gry komputerowe posiadają dużo sympatyków. Wiele ludzi preferuje gry anime, w których są dziesiątki niesamowitych istot. Można nauczyć się ich szczególnych ruchów. Po imponującym zwycięstwie podziwiamy aspekty wizualne anime tworząc osobistego, animowanego towarzysza.

Jest możliwość zmienić rysy twarzy, makijaż i kreacje, żeby powstała prawdziwa, jedyna w swoim rodzaju postać.
Gra

Autor: Giles Williams
Źródło: http://www.flickr.com
Elvenar, to osadzona w rzeczywistościach science fiction gra MMO, w której stając po stronie osób, czy też elfów, zdołamy stworzyć dobrze prosperujące miasto, oddając się badaniom egzotycznych terenów, także handlowi z różnymi obywatelami terenów. Akcja gry transportuje nas do dudniącej życiem zadziwiającej krainy, w której współzawodniczą ze sobą dwie podstawowe rasy.
gry anime

Autor: David Mulder
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczynając grę, stajemy po jednej z dwóch stron, co przekłada się nie tylko na użytkowane technologie, odmienny wizerunek budynków i jednostek, ale również nieco odmienną filozofię rozgrywki. Fundamentem Elvenar jest zapewnienie naszej niewielkiej na początku wiosce dostatku i rozbudowa jej do wymiarów wielkiej metropolii. W owym celu powinniśmy dbać o wytwarzanie surowców i jedzenia, rozszerzanie wielu technologii, także zakładanie silnej armii, która zezwoli na eksplorację nowych obszarów i umożliwi nam przewagę w walce- atrakcyjne gry anime.

W trakcie poszukiwań nowych obszarów wyszukamy antyczne relikty, jakie niosą ze sobą masę potrzebnych bonusów wspomagających produkcję, czy rozwój armii.

Te znajdujące się tutaj wpisy ze strony zaspokoją Twoją ciekawość, jeśli rozpatrywana w tym materialne sprawa bardzo Cię zafascynowała.

Fantastyczne animacje 3D w zestawieniu z najlepszej jakości grafiką wynoszą grę nad typowe standardy produkcji przeglądarkowych.