Czy warto wysłać nasze dzieci na obóz do Pobierowa?

Mniej więcej dwadzieścia lat temu Pobierowo wyglądało jak jedna z wielu wielu położonych nad morzem wsi w Polsce – niewielka ilość atrakcji, słaba komunikacja, mała ilość obiektów hotelowych i w zasadzie nie pilnowane plaże. Od tamtego czasu aż do dnia dzisiejszego ta mała wieś przeszła prawdziwą przemianę. Pobierowo to jedna z pierwszych proponowanych miejscowości nad polskim morzem w trakcie planowania wczasów w obrębie naszego kraju.

Pobierowo - plaża

Autor: Piotr
Źródło: http://www.flickr.com
W ciągu dwudziestu lat zmianie uległo tu praktyczniewszystko. Duża ilość zróżnicowanych restauracji, mnóstwo miejsc hotelowych o zróżnicowanym standardzie, świetna dostępność komunikacyjna, częste sklepiki i stragany zwakacyjnymi pamiątkami czy w końcu całe mnóstwo atrakcji dla małych i dużych, takich jak cymbergaj, stoły do gry w bilarda, rzutki, ogromna liczba automatów i symulatorów i całą masa innych. A nocą Pobierowo nicymbergaj (www.magicplay.pl/?pl_cymbergaje,34)ypia. Za sprawą paru klubów muzycznych, w których można wytańczyć się i posłuchać głośnej muzyki zarówno nowoczesnej, jak i tej, przy której bawili się nasi rodzice i dziadkowie, impreza trwa tu do białego rana.

Rodzi się pewne pytanie: czy dzieci mogą spędzić udane i radosne wakacje w Pobierowie (szczegóły dotyczące tematu mieszczą się na tej stronie)? Moim zdaniem, jak najbardziej. Co roku organizowane są specjalne obozy dla starszych i młodszych dzieci przygotowywane w kilku różnych wariantach.

Jeden z nich to tak zwany obóz przetrwania, w trakcie którego dzieci i młodzież każdego dnia dostawać będą liczne trudne zadania do zrobienia. Następnym wariantem będzie obóz muzyczny, w trakcie którego młodzi będą próbować nauczyć się grać na różnorodnych instrumentach muzycznych, śpiewać mnóstwo piosenek oraz składać własne teksty. Następnym wariantem jest obóz sportowy, który rozbity jest na sekcje zależne od ilości chętnych wybierających daną dyscyplinę. Sekcja badmintona, sekcja siatkarska czy dział judo to ledwie trzy propozycje z wielu. Każdy rodzic może bez obaw wysłać swoje dziecko w wieku od szóstego do osiemnastego roku życia.

Wyszkolona kadra złożona z nauczycieli i opiekunów kolonijnych zadba nie tylko o dobrą zabawę podopiecznych, ale głównie o ich bezpieczeństwo.

Pasjonuje Cię przedstawiona kwestia? Jeśli tak, to zapraszamy do lektury bardzo podobnego wpisu – on też jest warty uwagi.

Jeżeli nadal nie nie wiesz dokąd wysłać swoją pociechę na wakacje, zdecyduj się na wakacje w Pobierowie! Dobre wrażenia gwarantowane!