Elektroniczny papieros – przejściowa moda czy nowość, jaka przejdzie test. Atuty e-papierosów

Nagle zapanowała u nas moda na elektroniczne papierosy. Wciąż dyskutuje się na ten temat, czy są fajniejsze (bo mniej szkodliwe) od zwykłych papierosów, lecz mimo krótkiej obecności w sklepach i tej niewiedzy, elektroniczne papierosy dzień po dniu zdobywają nowych nabywców.

hotel
Vitalic

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim e-fajki mają sporo zwolenników, bo nie emitują śmierdzącego dymu ani toksycznych substancji, tylko parę wodną. By je zapalić nie musimy opuszczać budynku. Komfort palaczy zasadza się także na tym, że aplikuje się płyn o pewnej zawartości nikotyny, więc można samodzielnie zmniejszać jej ilość. Poza tym płyny mają spory wybór zapachów. Bateria do e papierosa ładuje się całkiem szybko, w przypadku problemów w każdym momencie można ją wymienić, kupując np. przez internet lub kupując w sieci sklepów stacjonarnych. Jeżeli chodzi o e papierosy sklep Warszawa ma niejeden. Pojawiają się one często w galeriach handlowych w formie małych stanowisk w pasażu. Dostępne obecnie modele mają dość fantazyjne formy i barwy – niektóre nawet są dedykowane wyłącznie kobietom. Jeżeli ciekawi nas oferta e papierosy sklep Warszawa nas nie rozczaruje – wybór będzie tutaj obszerny. Przedziały cenowe też są szerokie – każdy znajdzie coś dla siebie. Osoby, jakie walczą z rzucaniem palenia, mogą zaopatrzyć się w bardziej wydajne e-papierosy – koniecznie sprawdź na

W przypadku e-papierosów warto rozejrzeć się wśród zestawów. Zwłaszcza tym faktem, czy w zestawie yerba mate zestawy jest bateria do e papierosa, ładowarka i liquidy. Pozostałe akcesoria chyba nie będą nam potrzebne, chyba że ktoś chce mieć swój elektroniczny papieros na smyczy lub mieć wiele baterii zmieniających wygląd e-fajki.