Audiobooki jako nowoczesny sposób na chwilę wytchnienia, a jednocześnie poznanie literatury

Mała ilość czasu jest to zjawisko powszechne. W jaki sposób w tak rozpędzonym świecie znaleźć chwilę na czytanie powieści? Ciekawą alternatywą są słuchowiska. Doświadczamy literatury, a jednocześnie możemy wykonywać inną czynność.

Współcześnie świat cierpi na odczucie braku czasu. Im mniej zajęć mamy, tym jest go mniej. Taka sprzeczność. Jednak także prawda jest następująca, iż zajęć mamy niezliczoną ilość. A co ważniejsze sporo marnujemy czasu na różnego rodzaju dojazdy do wyznaczonego miejsca, w korkach. Często działamy w pracy osiem godzin, a dojazdy zajmują kolejne cztery. Kolejny przykład to wizyta u doktora trwa 5 min, a czekamy na nią nieraz godzinę lub więcej. Wykorzystujmy ten czas np. słuchając słuchowisko – zobacz czym jest słuchowisko. Nie muszą to być książki z epoki PRL.

Jeżeli opisywana problematyka jest dla Ciebie absorbująca, zobacz poza tym więcej szczegółów dobra restauracja gdańsk tutaj – te informacje również nie powinny pozostać pominięte!

Współcześnie wiele znakomitych książek jest rejestrowanych. Przykładem może być Wiedźmin. Sezon burz.. A. Sapkowskiego.

słuchowisko

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Dla fanów fantastyki pisarza tego nie ma konieczności prezentować. Jest on symbolem samym w sobie. Słuchowisko zarejestrowane na podstawie jego książki to audiobook, którego należy posiadać w swojej kolekcji. Uczestniczyw nim 84 odtwórców, pełne jest efektów szczególnych. Jeżeli nie miałeś chwili, aby przeczytać książkę Wiedźmin Sezon Burz od Fonopolis albo chcesz posłuchać jej treści ten audiobook spełni twoje pragnienie.

Dzięki słuchowiskom możemy wykorzystać czasu w autobusie lub w trakcie innego oczekiwanie i nie mieć odczucia, że tak sporo czasu zmarnowaliśmy. Zamiast zestresowani wrócimy do apartamentu zrelaksowani z dodatkową dawką kultury.