Karnawałowa noc z urokiem i błyskiem. W co się przyodziać na bal?

Tradycyjny bal karnawałowy jest to sposobność do uskutecznienia naszych dziecięcych fantazji o ślicznej, baśniowej sukni oraz wytwornej biżuterii. Jeżeli jednakże nie chcesz stać się jedną z wielu księżniczek na sali warto spożytkować naszą kreatywność i kreacji poszukać na przykład w sklepach z odzieżą vintage.

Plaża w Rewalu

Autor: YEAH!!! design
Źródło: http://www.flickr.com
kostium pielęgniarki

Autor: Studia AGART
Karnawał cały czas trwa. W czym najlepiej pokazać się na balu? Projektanci naprowadzają, by wykorzystując obecną modę na lśniące ubrania postawić na podwalinę w postaci cekinowej sukni czy też błyszczącej marynarki. Do tego obligatoryjnie wysokie szpile i mała, błyszcząca kopertówka. Do wykończenia ubioru możemy dodać ciężki wisiorek i zegarek w pokrewnej tonacji kolorystycznej co reszta sylwestrowego zestawu. Osobom, które nie mają potrzeby zwracania na siebie uwagi, proponuję postawić na lśniące akcenty. Mogą to być wysokie szpile posypane brokatem, wieczorowa błyszcząca torebka albo masywny wisiorek wysadzony ogromnymi kamieniami. Takowe dodatki będą się prezentowały niesłychanie ciekawie oraz intrygująco w zestawieniu nie jedynie z „małą czarną”. Niekiedy obowiązują przebrania na karnawał. Na bal karnawałowy można pójść w mniej albo bardziej wyszukanym przebraniu.

Jak sądzisz? Czy znajdziesz dane na omawiany wątek? Zapewne tak – przejdź po tym linku (http://andragog.edu.pl/) oraz odszukaj informacje tu.

Może maseczka, albo coś więcej…?

przebrania na karnawał
Fantazji nie brak tak najstarszym, jak też najmłodszym uczestnikom balów. Być może kostium pielęgniarki, a może strój policjanta? Jeśli w tym roku uradziłaś urządzić karnawałowe party dla przyjaciół w domu, można dla urozmaicenia poprosić gości o przyszykowanie stylizacji z określonej epoki.

Komplet w stylu retro najłatwiej uzyskamy łącząc stosowne dodatki. Sznur sztucznych pereł, zabawny kapelusik, długie rękawiczki – wszystko to nada naszej stylizacji nonszalancji i pozwoli nam lepiej poczuć sylwestrowy nastrój początków przeszłego wieku.