W jakie gry można zagrać bez instalowania?

Dzisiaj dość często tak jest, że osoby pracujące przed komputerem starają się zabić czas na grach komputerowych. Jest tak, ponieważ dosyć często ludzie nie mają dostatecznej kontroli nad sobą, co powoduje, że lwi kawałek czasu spędzają na nieistotnych działaniach. Jeśli jednak zdecydujemy się na pogranie w którąś grę, to jak mamy się w nich odnaleźć?

Poniżej przeglądniemy niektóre gry przeglądarkowe i opowiemy o tych, jakie uznaliśmy za najmocniej wciągające.
Gry przeglądarkowe możemy podzielić na kilka osobnych podgatunktów, z których prym wiodą gry takie jak:
– Strategie, takie jak przykładowo Settlers online czy piraci online, Dowiedz się więcej o grze Settlers
– Gry akcji – to tego typu, w których gracz kontroluje postać aktywnie biorącą udział w szybkiej akcji i mającej spory wpływ na ostateczną fabułę,
settlers online

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
– Strategie turowe – jest to wariacja na temat klasycznych gier RTS, w jakich akcja dzieli się na tury. Poszczególni gracze są zmuszeni poczekać, aż wszyscy inni użytkownicy zakończą swoje tury i wtedy mogą działać
gry przeglądarkowe

Autor: SAPPHIRE
Źródło: SAPPHIRE
– Łamigłówki logiczne – dość mało popularny typ gier przeglądarkowych, być może ze względu na wysoką trudność rozgrywki.

Ekscytujący tekst? Jeśli tak uważasz, kliknij bez wahania ten odnośnik, gdyż w witrynie Kuba, którą tu odnajdziesz, też jest coś wartościowego.

[] Często polegają na składaniu różnych puzzli.

Jak więc można wybrać gatunek gry dla siebie?
Główie, trzeba policzyć jak dużo czasu możemy na taką grę przeznaczyć. W następnym kroku prześledźmy ile czasu pozostali użytkownicy poświęcają nad grą. Jeżeli chcemy być konkurencyjni w danej grze, będziemy musieli spędzać podobną ilośćgodzin. Na przykład, grając w settlers online wystarczy 70-90 minut do 2 godzin dziennie, by być na szczycie drabinki graczy.
settlers online
Czy dobrze jest poświęcić sporo czasu dla takich gier przeglądarkowych?
Ogólnie rzecz biorąc, to jest to kwestia absolutnie indywidualna – jeśli granie w gry sprawa nam ogromną przyjemność, to czemu nie poświęcać temu sporej ilości czasu.
W końcu, to ma być ulubione hobby, więc warto jest zdecydować się na to w pełni świadomie.

Na pewno tego typu gry przeglądarkowe są w stanie dać nam dużo frajdy, jednak należy pamiętać, by do tego podchodzić z umiarem i nie dać się za bardzo wciągnąć w wirtualny świat.