Języki obce – z całą pewnością warto je sobie przyswoić!

Współczesne czasy znamionuje wielka konkurencja. Świat stawia nam poprzeczkę coraz wyżej. Szeroka wiedza, dyplom z wyróżnieniem to zdecydowanie za mało, ażeby osiągnąć sukces.
Należy, wciąż się rozwijać, nabywać nowe kompetencje.

plazma

Autor: Allan Ajifo
Źródło: http://www.flickr.com
wycieraczki samochodowe

Autor: Mario Spann
Źródło: http://www.flickr.com
szkoła językowa szczecin

Autor: gabrielvilela
Źródło: http://www.flickr.com
W naszym CV nie może z całą pewnością zabraknąć punktu: „znajomość języków obcych”. Czemu? Wyobraź sobie, iż masz kierownicze stanowisko w dużej firmie, lecz nagle przychodzi kryzys. Zakład plajtuje, a Ty „zasilasz” szeregi bezrobotnych i nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć wszystko od początku. Z angielskim, hiszpańskim lub francuskim w „zanadrzu” zdecydowanie łatwiej odnajdziesz ciekawą pracę za granicą lepiej opłacalną. Umiejętność posługiwania się różnymi językami stanowi swoisty klucz. „Rozpościera” przed nami masę możliwości. Nie jest więc żadnym zaskoczeniem fakt że niejedna szkoła językowa Szczecin jest tego idealnym przykładem pęka w szwach. Pojawia się pytanie: których języków uczymy się najczęściej? W dalszym ciągu „liderem” statystyk pozostaje angielski. Niemniej jednak warto podkreślić, że coraz większe zainteresowanie budzą kursy niemieckiego Szczecin nie stanowi w tym względzie żadnego wyjątku.

Zdolność władania mową naszych sąsiadów zza Odry, okazuje się szczególnie pożądana szczególnie z uwagi na potencjalną emigrację i stosunki handlowe między Polską a Niemcami.