Odkryj sprawdzone patenty na właściwy strój na pierwszą komunię dla Twojej córki

Komunia to nadzwyczajny moment dla każdej dziewczynki. To ogromne doświadczenie. W tym dniu Twoja córka chce wyglądać przepięknie.
Alby, buty oraz wianki do komunii – czyli ABC stroju komunijnego

komunia

Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com

A jak alba
Zaczynamy od decydującego komponentu stroju, czyli alby. Alba to biała zwykła szata, z szerokimi rękawami. Jest długa i sięga aż do samej ziemi. W sklepach znajduje się duży wybór alb. Znajdziemy między innymi alby z szeroką kontrfałdą, alby z zakładką od ramienia czy też alby rozszerzane. Zamiast nich możemy nabyć klasyczne sukienki, które są bardziej zdobne. Posiadają koronki,a niektóre z nich nawet różnokolorowe tasiemki. Wszystko jest uzależnione od naszych upodobań. Jeśli preferujemy prosty krój, wybierzemy albę (zobacz na stronie Jeśli preferujemy bardziej ozdobny fason z pewnością kupimy klasyczną komunijną sukienkę.

B jak buty
Kolejnym niezmiernie ważnym składnikiem stylizacji są buty.

Chcesz zaznajomić się z kolejnymi intrygującymi wpisami na zbliżony temat? Nie ma problemu. Wejdź na hiperłącze do wpisu (http://pomnikiwroclaw.pl/oferta/) i czytaj tak długo, jak zechcesz.

Aby pasowały do całkowitej reszty ubioru powinny być białe albo kremowe, eleganckie i najistotniejsze – komfortowe. Najstosowniej zakupić klasyczne baleriny, stworzone z mięciutkiej skórki, przyozdobione kwiatuszkiem, wstążką, czy delikatnymi koraliczkami. Możemy też kupić buty z niewielkim obcasikiem, które mają nie więcej dwa centymetry. Jest jednak duże prawdopodobieństwo, że okażą się o wiele mniej komfortowe. W żadnym wypadku nie powinniśmy zakupić butów na wysokim obcasie. Będą nie tylko niekomfortowe, ale mogą też uszkodzić nogę Twojej córki.

Pamiętajmy o istotnej normie: buty do komunii powinny zakrywać palce u stóp. Nie zapomnijmy dobrać do nich odpowiednie rajtuzy albo podkolanówki, które, tak jak reszta ubioru, powinny być w jasnym kolorze.

komunia święta

Autor: John Ragai
Źródło: http://www.flickr.com

Końcowym elementem, który ozdobi Twoje dziecko w tym odświętnym dniu będzie wianek. Jeżeli chcemy wybrać ten najpiękniejszy możemy wspomóc się Internetem, wynajdując przykładowo: wianki do komunii (sprawdź na stronie). Zobaczymy, jak ogromny jest wybór w tym zakresie.

Masz ochotę poznać większą ilość analogicznych materiałów? Jeśli tak, to sprawdź to unikalne źródło (https://kamieniarstwo.pl/), gdyż także Cię na pewno zainteresuje.

Można wybrać wianki do komunii ozdobione koralikami lub drobnymi kwiatuszkami z materiału. Na koniec trzeba podkreślić, że ubiór nie może być najistotniejszy w tym momencie. Jest jedynie dodatkiem do całej uroczystości. Uważajmy także na ceny, nie musimy wydawać ogromnej ilości pieniędzy, aby nasze dziecko poczuło się w tym czasie niezwykle.