Porządne podkreślenie sukcesów

Każdy z nas chodził do szkoły i pod koniec roku miał okazję dostać jakikolwiek dyplom. A nawet, jeżeli nie na koniec roku to w czasie roku szkolnego. Każdy z nas wie, że jest bardzo wiele sytuacji, w czasie których wręczane są różnego rodzaju dyplomy. To ważne, by otrzymując dyplom właściwie się zachować. A jeżeli chodzi o same dyplomy to bardzo często kartka grubszego, ładnego papieru, na której napisano za, co ten dyplom został wręczony oraz imię i nazwisko osoby, która dyplom otrzymuje oraz podpis osób wręczających dyplom.

bądź zwycięzcą

Autor: Julian Partridge
Źródło: http://www.flickr.com
To fajna pamiątka. Ale rzeczywistość wygląda tak, że każdy może taki dyplom stworzyć. Należy tylko w odpowiednim programie na komputerze wszystko zapisać, dorzucić ciekawą ramkę i wydrukować wszystko na ślicznym papierze. Istotne jest jednak żeby wtedy taki dyplom miał pieczątkę, która sprawi, że dyplom będzie miał moc. Bo przykładowo sporo szkół nie robi sama dyplomów, a zamawia na początku roku kilkadziesiąt dyplomów z jakiejś drukarni i posiada eleganckie dyplomy na każdą okazję, wystarczy do nich tylko wpisać imię i nazwisko ucznia, dodać podpis i pieczątkę dyrektora – czy są gdzieś ładne dyplomy. Statuetki ze szkła Gdy chcemy zorganizować jakiś turniej w szkole albo jakiś konkurs pomiędzy szkołami czy dla mieszkańców konkretnego miasta – należy pomyśleć o jakichś nagrodach. Różne nagrody można zorganizować, bo zawsze będą różni sponsorzy. Jednak poza nagrodami, które można w jakiś sposób wykorzystać, ale warto jest też postawić na rozdanie jakiś statuetek. Wtedy odpowiednią możliwością są statuetki szklane, które należy zamówić z pewnym wyprzedzeniem. W dodatku należy wiedzieć o tym ile takich statuetek zamówić. Bo jeżeli robimy konkursy w kilku grupach wiekowych, to dla każdej z grup niezbędne będą po trzy statuetki – czy statuetki szklane to dobra nagroda.

konkurs
Do każdej szklanej statuetki potrzebne będą jakieś naklejki lub grawer, na którym będzie określone, za co dana statuetka została przyznana oraz gdzie i w jakim roku dany konkurs się odbył. Statuetki szklane są też wręczane w ramach podziękowania za długoletnią pracę blat z konglomeratu jakieś działania społeczne. Z tego powodu jeżeli przyjdzie nam zorganizować jakieś podziękowanie dla dobrego mieszkańca warto też wziąć pod uwagę zamówienie dla niego jakiejś interesującej szklanej statuetki, która potem co roku mogłaby być przyznawana każdemu ze znamienitych mieszkańców. I chociaż taka statuetka ze szkła nie ma ogromnej wartości materialnej, to na sto procent będzie miała bardzo dużą wartość sentymentalną – przeczytaj przykłady
.