Wzięcie ślubu gdzieś za granicą to coś niezapomnianego!

Ślub w parafii, do której należy pani młoda? To zdecydowanie najpowszechniejszy scenariusz wśród naszych rodaków. Jednak nikt nie mówi, że to obowiązek: być może księża i organista nie będą zbytnio usatysfakcjonowani, ponieważ niejako utracili zarobek, lecz i tak możliwość, która za dosłownie sekundę zostanie ukazana jest pod niemal wszystkimi względami czymś niesamowitym.

zaślubiny w Wenecji

Autor: Duca
Źródło: http://www.flickr.com
W skrócie, ślub cywilny za granicą, w Rzymie, Wenecji, Madrycie czy przykładowo w Brugii to doskonały pomysł. Aktualnie wyłączną barierą w podróżowaniu są środki finansowe. Chociaż jeśli tak naprawdę zrezygnujemy z wielce wystawnego wesela, nie będziemy zbytnio stratni finansowo.

Mimo wszystko ślub gdzieś za granicą, ale w Europie, nie jest bardzo dużym kosztem. Bardzo cieszy, że śluby za granicą nie są teraz bardzo dużą ekstrawagancją, tak jakby powodem znacznych familijnych kłótni.

No wiadomo – jeszcze przed kilkoma laty para młoda, która powiedziałaby własnym rodzicom oraz bliskim, że wyjeżdża za granicę po to, aby wziąć ślub pewnie zostałaby niemalże wyklęta. Trochę przesada, ale reakcje bliskich nie byłyby przyjemne.

Nie ociągaj się – czytaj informacje, jeżeli zainteresowały Cię wiadomości z opisu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Pod wskazanym linkiem znajdziesz więcej szczegółów.

Nie należy się także więcej obawiać o zagadnienia związane z prawem, bo zasadniczo sytuacja jest taka, że zwłaszcza od czasu wejścia Polski do struktur UE niejako Polakom jest o wiele łatwiej załatwiać nawet aż tak ważne sprawy. Ogólnie biurokracja to ogromny problem całego kontynentu, ale w przypadku formalności ślubnych nie powinno być większych problemów. Zatem zamiast zastanawiać się nad słusznością decyzji, żalić się na denerwującą biurokrację, sporo bardziej wskazanym wyjściem jest porozglądanie się za idealnym miejscem, w którym wreszcie będziemy mieli możliwość zmienić stan cywilny?

Wenecja, a więc miasto w Italii pewnie jest dla każdego doskonale znajome. Niezwykłe miejsce, może nawet najpiękniejsze na kuli ziemskiej? Jeśli parze młodej nie są przeszkodą hordy turystów, slub w Wenecji jest w sumie najwspanialszą opcją. Wenecja to również doskonałe miejsce dla takich osób, które pragną się oświadczyć.

Jeśli po przeczytaniu prezentowanego artykułu będziesz pragnął zgłębić dane na omawiany temat, to pomocne omówienie (https://www.kamieniarstwo.pl/galeria-nagrobkow/) bardzo Ci pomoże – chodź i zobacz!

Czyż jest bardziej romantyczne miejsce?