Ciekawe pomysły na spędzanie wolnego czasu ze swoją rodzinką

Przy okazji wszelkiego rodzaju okazji zwykle we wszystkich naszych domach powtarza się niemal ten sam schemat – rodzina zazwyczaj spotyka się przy wspólnym stole, co roku rozprawiając o tym samym, a na dodatek co roku jedząc te same potrawy.

tableau - sport

Autor: Your Best Digs
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli masz już dość tego typu spędów rodzinnych, chcesz przełamać ów schemat i zrobić coś nowego, dzisiaj mamy dla Ciebie parę podpowiedzi, jak zrobić coś nowego!
Rozwiązania na Wielkanoc
Wprawdzie zimowisko w górach zdecydowanie nikogo nie dziwi, czy myślałeś jednak kiedyś o tym, aby spędzić w górach także Wielkanoc? Taki kilkudniowy wyjazd z najbliższą rodziną może być znakomitym pomysłem na spędzenie tych akurat świąt. Oczywiście sporo zależy od tego, kiedy dokładnie w danym roku wypadają święta i jaka konkretnie będzie pogoda, jednak ostatnimi czasy zwykle to Wielkanoc jest bardziej zimowa niż Boże Narodzenie ((sprawdź więcej)). Wielkanoc Wielkanoc Szklarska Poręba 2020 w górach to zresztą nie tylko nasze góry, ale również możliwość wyjazdu za granicę – na przykład we Włoszech sezon narciarski co roku trwa niemalże do początku maja! Połączenie kilku dni wielkanocnych z kilkoma dodatkowymi dniami urlopu to bez wątpliwości znakomity sposób na Wielkanoc w górach na nartach lub snowboardzie – .
podróże

Autor: Jarosław Pocztarski
Źródło: http://www.flickr.com

Pomysły na Boże Narodzenie
sezon

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście zimą także możesz wybrać się w góry, jednakże my z pewnością polecamy wybranie nieco cieplejszego kierunku. Jeśli chcesz się uwolnić od panującej w Polsce szarugi i zimna, wtedy rewelacyjnym pomysłem dla Ciebie będzie zwłaszcza wyjazd w któreś ciepłe kraje.

Jeżeli się na to zdecydujesz, wówczas zdecydowanie nie będziesz żałował swojej decyzji i na pewno będziesz wspominać dane święta jako jedne z najgenialniejszych świąt Bożego Narodzenia w całym swoim życiu!