W jaki sposób umiejscowić gości na przyjęciu weselnym i co pomoże im odnaleźć swoje miejsce przy stole?

Ozdobne wizytówki to najlepsze dopełnienie każdego weselnego przyjęcia. Mogą pomóc one gościom odnaleźć swe miejsce. Są także doskonałą ozdobą, ponieważ mogłyby mieć różne postaci i kolory.

Wnietki weselne mogłyby mieć kształt zwykłego prostokąta, ale także motyla. Na tego typu wizytówce jest nazwisko weselnika, więc bez problemu odnajdzie on swoje miejsce przy stole.

Zaciekawił Cię ten wpis? Masz ochotę na inne? Zatem jesteśmy tu (http://www.wonia.pl/dekoracje-okolicznosciowe/) – wystarczy wejść w poniższy link i czytać nowe wątki.

Mogą one być w różnorodnych barwach oraz pasują do ogólnego wyglądu stołu. Czcionka do wypisania imienia oraz nazwiska również może być dowolna. Co ciekawe, taka wizytówka może także mieć sznureczek, jakim powiązane są np. widelce i łyżki. Tego typu winietki prezentują się bardzo pięknie, jeśli mają jakikolwiek związek z ogólnym wyglądem sali. Mogą to być przykładowo balony albo owoce.

alkohol

Źródło: pixabay.com
Jest jeszcze jeden pomysł na upiększenie weselnego stołu. Mianowicie można udać się do lasu oraz zebrać żołędzie, które będą ozdobą tak stołu jak i wizytówek. Pomysłów jest bardzo dużo. Mogą to być muszelki czy też parasolki drinkowe. Jako winietki można by zastosować wykonane z drewna talarki, jakie każdy weselnik mógłby po zakończonej imprezie wziąć do domu. Tego typu dekoracja zazwyczaj zamawiana bywa w agencji marketingowej łącznie z zaproszeniami, przez co ich kolorystyki są bardzo podobne. Oczywiście wygląd wizytówki może być zaproponowany przez nowożeńców.

Każda agencja jest otwarta na ciekawe idee i jeśli coś Wam przyjdzie do głowy, to moglibyście to zlecić właściwej firmie. Ona zajmie się wszystkimi detalami i będziecie zadowoleni z jej pracy. Będziecie posiadać także pewność, że każdy gość znajdzie swe miejsce na Waszym weselu.