Doskonały prezent dla faceta

Często mamy kłopot z wyborem podarku dla mężczyzny lub chłopaka, gadżetów bowiem dla „prawdziwego faceta” w prasie dla mężczyzn lub w kobiecej prasie z okazji Walentynek jest dosyć wiele.

prezent dla mężczyzny

Autor: TheUglySweaterShop.com
Źródło: http://www.flickr.com
Najistotniejsze jednak jest to, iż przeciętny mężczyzna posiada już wszystko co jest mu do życia niezbędne; komórkę przynajmniej jedną i to zapewne jedną z najświeższych, posiada samochód jakiego nie mają koledzy, gromadzi pieniądze poczynając od szkoły średniej i z pewnością kiedyś nazbiera na wymarzonego Alfa Romeo.

Zatem dziewczyna bądź partnerka stoi przed nader trudnym wyzwaniem. Co zatem zrobić? Starczy zdać sobie sprawę iż gros z nas nadal fantazjuje o dużej przygodzie, odkrywaniu nowych ziemi, walce z dzikimi zwierzętami, jednym słowem, za tzw. męską przygodą.

–>kup kartę

Warto zatem wypytać przyszłego obdarowanego o czym marzył w dzieciństwie, a na pewno okaże się że tęskni za dżunglą, wspinaniem się na wysokie drzewa oraz podobnych rozrywkach.

Zachęcamy – naciśnij tutaj tablice granitowe i wejdź na inną naszą witrynę. Na niej czekają na Ciebie świeże oraz rzetelne informacje.

Jakaś część z nas te swoje fantazjowania realizuje pracując z młodzieżą, będąc instruktorem harcerskim. Kiedy mamy takowe szczęście dobór gadżetu na prezent będzie kwestią względnie prostą; zasiadamy do laptopa po czym wpisujemy w przeglądarkę zwrot: sklep ze sprzętem survivalowym a znajdziemy całe mnóstwo rzeczy jakie mogą przydać się mężczyźnie, począwszy od tradycyjnego scyzoryka po zaawansowany ekwipunek przydatny w najtrudniejszych warunkach (jak na przykład GPS).

prezent

Autor: Epicantus
Źródło: http://www.flickr.com
Przyznajmy od razu że wspomniany już nożyk może być już trochę staroświecki. Dziś modne są narzędzia takie jak karta przetrwania Ninja Card. Miano – musimy powiedzieć – działające na wyobraźnię, czym więc jest to urządzenie? Cóż… zwyczajnym scyzorykiem, tyle że płaskim, który miast w kieszeni mieści się w portmonetce. Wykonany jest on – jednakowo jak jego dziadek – ze stali nierdzewnej, co umożliwia wygodne użytkowanie bez obawy że zaszkodzi mu nadmiar wilgotności. Rzecz jasna istnieją niewielkie różnice między scyzorykiem a opcjami jakie daje wielofunkcyjna karta przetrwania, dla przykładu to miarka w cm i w milimetrach oraz kółeczko pozwalające zorientować mapę. Zapewne karta taka przyda się leśniczym jak też wędkarzom.