Drewniane gadżety, – czyli dobry pomysł na prezent.

pudełka ozdobne

Autor: desi.italy
Lubimy otrzymywać prezenty. Co tu ukrywać?. Ile to razy czujemy ten dreszczyk emocji, gdy mamy w dłoniach pudło opakowane w ozdobny papier i myślimy, co może skrywać jego środek. Ale tak samo jak lubimy je dostawać, lubimy je także dawać. Wyszperać interesujący prezent to dziś prawdziwa sztuka. Nietuzinkowy, a przy tym praktyczny – w zależności, co kto lubi. Częste stało się dawanie przedmiotów wykonanych z drewna. Są to klasyczne, a zarazem wytworne gadżety, które będą cieszyły oko niejednego konesera.

Zacznijmy od czegoś prostego jak opakowania drewniane. Duże, długie, płaskie lub podłużne są sprzyjającą naturze formą, w której możemy ukryć naszą niespodziankę.

Jeżeli zafascynował Cię niniejszy tekst, to odwiedź www (http://tort-artystyczny.pl/torty-weselne/) a tam czekają na Ciebie materiały warte zainteresowania. Sprawdź je – będziesz bardzo zadowolony!

Ręcznie zrobiony, z ogromną dbałością o detale, może stanowić prezent sam w sobie, który będzie ozdabiał nasze wnętrza. Od tych prostych po najbardziej wymyślne: te, w których umieścimy sztućce po te, które są pudełkami okolicznościowymi. Dodatkowo, szlachetnego wyglądu dodadzą im ozdobne grawerowania laserem i specjalnego rodzaju zamknięcia.

Skoro już przy pudełkach jesteśmy, to warto przytoczyć drewniane pudełka. Rewelacyjnie nadają się do przechowywania babskich skarbów: łańcuszków. Posiadają tez przy tym iście kobiecy wygląd. Największym powodzeniem cieszą się te wykonane techniką decoupage. Decoupage polega na przyklejaniu na specjalnie przygotowaną powierzchnię wyciętego z papieru wzoru tak, aby domyślnie wyglądał jak stworzony przy pomocy pędzla. Motywów takiej twórczości jest mnóstwo: od zwierząt przez reprodukcje obrazów po gwiazdy światowego kina. Jednym słowem: co kto chce. Tego rodzaju pudełka cudownie wyglądają w kobiecej sypialni.

Także mężczyzna powinien mieć na swój drewniany gadżet. Drewniane skrzynki na wino niezaprzeczalnie kojarzą się każdemu facetowi z smakowitą zawartością. Skrzynki na wino mogą być wykonywane praktycznie w dowolnym rozmiarze. Sporym uznaniem cieszą się te mogące pomieścić dwie butelki wina, ponieważ prosto zamienić je na zestaw upominkowy, dodając słodycze. Aby naszej cennej butelce nic nie zaszkodziło, wolne przestrzenie w skrzynce okładamy wiórkami z papieru.

Produktów zrobionych z drewna jest mnóstwo, że bez problemu można je polecić na każdą okazję. Wyroby drewniane to po prostu elegancja sama w sobie, która trzeba mieć stojącą na naszej półce.
Więcej na