Oferta fotografików

Zakres usług fotograficznych jaki proponują studia fotograficzne jest obecnie ogromnie duży. Począwszy od zdjęć wykonywanych kobietom ciężarnym, poprzez fotografie noworodków, chrzest, zdjęcia rodzinne, komunijne, i z wszelakich innych uroczystości rodzinnych. Chcę jednak w tym miejscu skupić się konkretnie na fotografiach wykonywanych przy sposobności tak ważnej uroczystości jak ślub.

zdjęcie pary młodej

Autor: vastateparksstaff
Źródło: http://www.flickr.com
Sama czas jakiś temu miałam możność być na ślubie mojej kuzynki i obserwować proces powstawania zdjęć ślubnych przez fotografa (tam miał miejsce ślub). Trzeba przyznać iż najęty przez mą kuzynkę fotograf Ravami okazał się profesjonalistą! Najpierw zaproponował młodym tak zwaną sesję dla narzeczonych (zupełna dla mnie nowość!) na której mieli szansę poznać się z fotografem, powiedzieć mu o swoich pomysłach, wysłuchać jego sugestii, nieco oswoić się z obiektywem aparatu oraz sprawdzić możliwości wytypowanego przez siebie profesjonalisty. Zdjęcia z tej sesji wykorzystane zostały przy projektowaniu kartek z podziękowaniami dla gości. Plenerowe sesje komunijne są równie zjawiskowe.

komunia

Autor: Shauna Hawkins
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy już nastał czekany dzień zaślubin Pan fotograf towarzyszył młodym już w czasie przygotowań do obrzędów, z czego potem powstał doskonały fotoreportaż. Trzeba przyznać iż w trakcie uroczystości w kościele rzeczony pan fotograf wykonywał bardzo dyskretnie, z dużym wyczuciem, używał specjalnych obiektywów do fotografowania z dużych odległości by nie zakłócać obrzędu. Pomimo dużej odległości zdjęcia okazały się być doskonałej jakości. Podobnie kapitalne okazały się zdjęcia z przyjęcia weselnego. Pan fotograf wykonał całą masę zdjęć do wyboru, które młodzi dostali w bardzo atrakcyjnej formie tzw. foto książki a także rzecz jasna w postaci cyfrowej. Nadzwyczaj byli młodzi zadowoleni z pracy fotografa i ze zdjęć ślubnych, najbardziej chyba z tych plenerowych. Obydwoje kochają góry, zatem na sesję w plenerze zabrali swego fotografa w Tatry. Przepięknie wyglądali na tle górskich pejzaży a pan fotograf dzielnie im towarzyszył.

Teraz umawiają się na sesję ciążową gdyż kuzynka jest już w szóstym miesiącu ciąży. Tak więc dobrze jest poświęcić nieco czasu aby odkryć zdolnego fotografika bowiem z usług jego możemy jeszcze nie jeden raz korzystać.