Wydruk wielkoformatowy bądź kalendarz ze zdjęciem- świetny prezent

Myśląc nad perfekcyjnym prezentem dla znajomych na rocznicę ślubu bądź urodziny, warto sprawdzić co oferują firmy wykonujące fotografie w dużym formacie. Wystarczy posiadać ulubione zdjęcie, w dobrym formacie i dać je specjalistom. Idealnym prezentem dla osób, które dbają o wystrój swojego wnętrza będą wydruki na płótnie.

Kalendarz

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Tego rodzaju druk odbywa się na materiale zbliżonym do malarskiego płótna. Wydrukowana grafika wygląda jak obraz oraz może posłużyć za stylowy dodatek na przykład salonu tudzież sypialni znajomych. Dobrze jest wybrać najlepszą firmę, która specjalizuje się w takich wydrukach, bowiem muszą one być trwałe oraz nie podatne na promienie słoneczne. Ważne będzie utrzymanie nasyconych kolorów wybranego zdjęcia drukowanego na płótnie.

Tego rodzaju firmy posiadają w swojej ofercie również inne rodzaje prezentów z fotografiami w roli głównej. Przykładowo są to fotokalendarze lub też fotoksiążki. Fotoksiążki to świetny prezent dla pary młodej. Niedawno popularne stało się robienie fotoksiążek z najpiękniejszymi zdjęciami ślubnymi.

Masz ochotę przeczytać inne zajmujące posty? Zapraszamy w takim razie na stronę autora. Tam czekają na Ciebie dokładne szczegóły.

Taki prezent z pewnością spodoba się znajomym. Firmy fotograficzne bardzo często oferują tego typu rozwiązania zamiast standardowych albumów z fotografiami.

Fotokalendarze natomiast to idealny prezent dla rodziców. Kto nie chciałby mieć kalendarz ze zdjęciami swojej pociechy. Jest to także świetny prezent przykładowo dla babci lub dziadka, gdy chcą posiadać w swoim domu zdjęcie wnuka. Kalendarze drukuje się w różnych formatach, mogą mieć kilka kartek lub można je wydrukować w postaci plakatu z kalendarzem.

Najlepsze zdjęcie z podróży również doskonale sprawdzi się na fotokalendarzu. Wspomnienia z wakacji będą z nami cały rok oraz będzie można nacieszyć oczy pięknymi widokami. Zarówno stworzenie wydruku na płótnie jak również fotokalendarza wymaga posiadania zdjęcia w odpowiedniej jakości. Kiedy nie jesteśmy pewni, która z ofert będzie najlepsza na prezent, warto jest poprosić o radę fotografów w firmie, którzy chętnie doradzą nam najlepszy prezent.