Ciuchy plus size

Kiedy na wadze zauważamy sporo kilogramów więcej możemy mieć kłopot z wyborem ubrań. Ale kłopot ten najczęściej znajduje się tylko w naszej głowie. Obecnie nie jest tak, że nie robi się ubrań dla ludzi noszących rozmiar 40 i większy, to raczej bywa tak, że jest nam ciężko powiedzieć o tym, że potrzebujemy taki rozmiar.

moda dla puszystych

Autor: amandabhslater
moda dla puszystych

Autor: thisisbossi
A prawda jest taka, że ciuchy na wieszakach są od małych do dość dużych. Ostatnimi czasy moda dla puszystych zaczęła się niesamowicie szybko rozwijać. Możemy, więc zobaczyć w sklepach identyczne sweterki dla osób noszących rozmiar 36 i osób, które muszą nosić rozmiar 44. Moda dla osób z nadwagą jest całkiem zwyczajna. Chociaż trzeba przyznać, że projektanci ciągle próbują tworzyć specjalne fasony dla ciuchów o większych rozmiarach, by w pewien sposób wysmuklały one sylwetkę. To dobry pomysł, by optycznie poprawić figurę grubszej osoby, żeby i ona sama dobrze czuła się w konkretnym stroju. Pamiętajmy, że połowa sukcesu to właściwy nastrój danej osoby.
moda dla puszystych

Autor: thisisbossi
Źródło: http://www.flickr.com/photos/thisisbossi/2948592689/
Na zimniejszy czas
W czasie całego roku zmienia się nie jedynie aura atmosferyczna, ale zmienna jest również moda, którą możemy dostrzec na ulicy. Pory roku prowadzą do tego, że zmieniamy nasze odzienie. Na jesień zima 2014 domy mody dają nam naprawdę duży wybór. Nie chodzi tylko o fason, ale też o barwę.

Ten artykuł posiada bardzo ciekawą zawartość, lecz odwiedź serwis www (www.pomnikiwroclaw.pl/), który zawiera analogiczne informacje. Też z pewnością będą niesamowicie ciekawe.

Chłodniejsze pory 2014 roku powinny być kolorowe. Dobrą bazą staną się wszystkie odcienie brązu od beżu po ciemniejszy brąz, ale dobrze do tego mieć jakiś fajny kolorowy dodatek. Moda dla pań i panów w każdym rozmiarze tej jesieni i zimy nie rozczaruje nas. Na szczęście moda dla puszystych osób, jest pełna ciekawych dodatków. Warto, więc nie zakrywać nadmiaru kilogramów pod za wielkimi ubraniami, bo wtedy jedynie dodajemy sobie jeszcze parę nadprogramowych kilogramów. Odpowiednio dobrana odzież dla osoby puszystej doprowadzi do tego, że w pewnym stopniu niedoskonałości zostaną zatuszowane. Powinniśmy korzystać z możliwości, jakie oferuje nam dzisiejsza moda.

Co ważne jesienią i zimą nie trzeba tak jak latem odkrywać tak wiele ciała, a to świetna wiadomość dla osób, które muszą kupować duże ubrania. Dobrze też pamiętać, że kupno niewielkich ubrań tylko uwypukli nasze mankamenty.