Cóż podarować, żeby było pamiątką?

Ślub bliskich czy dalekich krewnych – problem jest zwykle podobny. Co podarować, aby dać się zapamiętać? Najpopularniejszym podarkiem jest zdecydowanie koperta, jednak można zmienić tę zimną tradycję.

Para młoda

Autor: John Hope
Źródło: http://www.flickr.com

Zdecydowanie prościej wybrać udany prezent, jeśli para przygotuje listę prezentów. To jednak popularne głównie w filmach niż w polskich realiach, jednak dzięki temu można trafić w gust. Często przyszli małżonkowie od razu zaznaczają, że chętnie przyjmą koperty – w takiej sytuacji dobrze, by nie wciskać mimo wszystko prezentu. Istotne, aby kwotą, na którą możemy sobie pozwolić – bez ukrywania się – w ładnej kartce z życzeniami.

Coś do mieszkaniaJeśli znamy blisko młodą parę, domyślamy się, co może pasować do ich domu i co mogłoby się im spodobać.

Zobacz inne podobne bardzo przydatne źródło informacji na rozważany temat – kliknij tu i przeczytaj więcej w serwisie hurtowa sprzedaż choinek.

Globobary dla jednych są idealnym rozwiązaniem, innych moga rozbawić. Z całą pewnością ekskluzywny serwis ślubny albo piękne kieliszki mogą być strzałem w dziesiątkę. Droga porcelana zawsze pasuje – pod warunkiem, że mogłaby się podobać pannie młodej.

Potrzebne są Ci dodatkowe informacje (https://noor.pl/pl/page/6/Aktualnosci/71/Garnitur_dla_Swiadka_na_slubie) na ten ciekawy temat? Zatem nie ociągaj się i przejdź do kolejnego wpisu – tam opracowaliśmy dla Ciebie coś ekscytującego.

Jeśli konkretny serwis obiadowo-kawowy jest jej marzeniem, warto go kupić może nawet zrobić zrzutkę z przyjaciółmi.

Wybierz sukienki weselne tutaj:

Prawdziwy skarbPopularnym prezentem jest srebrna albo złota moneta inwestycyjna. To naprawdę dobra pamiątka, a po drugie ma wartość – jako dobry start dla pewnych oszczędności. Złote monety jednouncjowe to bardzo duży koszt, jednak można maleńkie sztabki złota. Srebro lokacyjne, jest coraz silniejsze na rynku, ma już ceny znacznie bardziej pasujące do portfela każdego z nas. Amerykański Orzeł albo słynni Wiedeńscy Filharmonicy muszą się spodobać (zobacz).

BonyCoraz częściej dajemy bony podarunkowe i to z całą pewnością jeden z najlepszych koncepcji. Aranżując nowe mieszkanie, młodzi małżonkowie sami kupią odppowiednie ozdoby, wyposażenie kuchni czy serwisy obiadowe. Jeżeli wiemy, że lubują się w którymś znanym sklepie, można skrzyknąć paru przyjaciół i przygotować naprawdę konkretny kupon młodej parze. To sposób ograniczy liczbę kiepskich prezentów, a jak wiadomo nie ma nic gorszego od nich.