Jaki podarek kupić na święta?

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku. Każdy z nas ma w pamięci te momenty, kiedy w dziecięctwie razem z rodzicami, dziaduniami, wujami i kuzynostwem czekało się na pierwszą gwiazdkę. Po pierwsze ażeby móc w końcu zasiąść do wieczerzy wigilijnej a po drugie – zapewne dla niektórych istotniejsze – żeby zajrzeć pod choinkę po czym w szaleńczym amoku móc rozpakować podarunki. Ach te podarki! Spędzają sen z powiek już na długo przed świętami. Frapujemy się, czym wyjątkowym zdziwić najbliższe nam osoby i jakie podarunki im sprezentować tak, żeby byli zadowoleni, utrafić w gust i na dodatek, aby nie była to kopia z poprzednich lat. Zadanie nadzwyczaj trudne. Jeśli do tego dojdzie ogromna liczba bliskich – mamy problem.

Mikołaj wręczający prezent

Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com
Panie: W przypadku płci pięknej zadanie może być na pewno prostsze (moim zdaniem). Damom w zasadzie prościej dogodzić, wystarczy odpowiednio wcześniej zrobić mały „wywiadzik”, żeby wiedzieć czego dana dama, panna potrzebuje. Jedną ucieszy sokowirówka, kaszmirowy sweterek, druga ucieszy się na widok przepięknego łańcuszka, bransoletki czy kolczyków. Sportsmenkę ucieszą upominki w stylu: strój do biegania czy rower Unibike – jak wybrać właściwą sokowirówkę Ceneo.

prezenty

Autor: Trevor King
Źródło: http://www.flickr.com
Panowie: Tu sprawa się zdecydowanie gmatwa. Ponieważ następna para ciepłych skarpet będzie elementem zapychającym szufladę, to w takim przypadku co ja mam kupić? Wcześniej przytoczony „wywiadzik” również w wypadku panów spełnia swą funkcję. Jedyny warunek – powinien być przeprowadzony sprytnie, by się pan nie zorientował, co knujemy. Idąc na przód tym tropem najbardziej odpowiednie podarunki dla bliskich nam mężczyzn to takie, które odpowiadają ich zamiłowaniom oraz trybowi życia. Sportsmenów dobrze obdarować nowym drobiazgiem – znajdzie się tutaj miejsce na najnowsze korki piłkarskie, albo kółka do deskorolki. Melomanom najsporzej uciechy przysporzy najnowszy release ukochanego muzyka.

Aby uzyskać ekstra szczegóły w tej kwestii wejdź do kolejnej witryny. Tam zapewne zaciekawi Cię interesująca treść.

Panów podzielić można na jeszcze jedna grupę – tak zwanych gadżeciarzy. Z nimi jest o niebo łatwiej aniżeli z poprzednimi. Tu sprawdzają się telefony komórkowe Nokia albo bezprzewodowe słuchawki.wiarygodne źródło (ciąg dalszy tego zagadnienia- serwis Angelka Photography kliknij)Niezłym podarkiem dla panów troszczących się o swój pojazd może być kompresor lub nowe kołpaki. Wybór zależy od przedtem zrealizowanego „wywiadu” – gdzie kupić kompresor.