Komunia – jak zatroszczyć się o właściwe ubranie dla dziewczynki, by w tym dniu czuła się nadzwyczajnie?

Komunia Święta to ważne wydarzenie duchowe, jednak dla większości dziewczynek równie duże znaczenie, co uroczystości w kościele, ma ich strój. To bowiem dzień, kiedy będą w centrum uwagi i będą mogły poczuć się jak małe damy. Jeśli w twojej parafii nie trzeba podporządkowywać się określonym zaleceniom i można ubrać dziecko zgodnie ze swoim i jego gustem, przydatnych będzie kilka wskazówek, jakie pomogą ci przyszykować twoją pociechę na ten dzień.

na 

<div style="text-align:justify">Dziewczynki zazwyczaj kochają [TAG=sukienki’ title=’pierwsza komunia święta’ style=’margin:6px;’/></p>
<div class=
Autor: kabeto jamaica
Źródło: http://www.flickr.com

oraz chciałyby, aby ich suknia (sukienka maxi) komunijna była jak z bajki – pragną czuć się jak prawdziwe księżniczki. Spełnijmy ich życzenia, pamiętając przy tym, by suknie komunijne (wybór sukienek na były stylowe, a jednocześnie wygodne. Dziecko będzie musiało w niej spędzić parę godzin, zaczynając od mszy w kościele, po uroczysty obiad, zatem dziewczynka powinna czuć się w niej naturalnie.

Na wygodę noszenia bezapelacyjny wpływ mają wykorzystane materiały, jakie powinny być antyalergiczne i przepuszczać powietrze, w innym razie w gorący dzień ciężko będzie w niej wytrzymać. Nie można też kupować sukienki bez przymiarki, inaczej na pewno będziemy zmuszeni udać się do krawcowej, co tylko powiększy koszty. Lepiej jest spędzić więcej czasu w sklepie oraz kupić z miejsca pasującą sukienkę, a nie będziemy mieć z nią żadnego problemu. Jeżeli mamy ubranie po starszej córce, nie bądźmy pewni, że sukienka spodoba się młodszej dziewczynce, ponieważ trendy, tak samo jak w codziennej modzie, tak i w modzie komunijnej, zmieniają się każdego roku. Ponadto do sukni wybiera się dodatki, a najważniejszym dodatkiem są wianki komunijne.

Zajrzyj na moje łącze (http://www.wonia.pl/dekoracje-okolicznosciowe/) – tam oczekuje na Ciebie kolejna dawka rewelacyjnych wpisów. Nie zwlekaj! Będzie świetnie, jeżeli pozostawisz swą ocenę.

To symbol czystości oraz niewinności, a kilkuletnie dziewczynki wyglądają w nich nadzwyczaj uroczo. Można zdecydować się na wianek żywy bądź sztuczny. Który z nich będzie najlepszy? Żywe kwiaty akcentują ważność tego dnia, a kwiaciarnie potrafią je w odpowiedni sposób zabezpieczyć, by w znakomitym stanie przetrwały całe wydarzenie. Sztuczne wianki można wykorzystać w czasie sesji zdjęciowej nawet za kilka dni czy na rocznicę Komunii, lecz to żywe kwiaty wyglądają najpiękniej.

Pamiętając o wyżej zaprezentowanych sugestiach nie będziesz mieć kłopotu z przyszykowaniem córki do uroczystości Komunii Świętej. Idźcie do sklepu wcześniej, by nie biegać w popłochu na kilka dni przed wydarzeniem, gdy będzie znacznie mniejszy wybór ubrań oraz dodatków.