Niebawem będą urodziny twojego szefa? Obdaruj go nieszablonowym upominkiem

Kupowanie prezentu dla szefa może być dużym wyzwaniem. Na pewno będziesz chciał go mile zaskoczyć, ale czasem trudno jest kupić coś oryginalnego, a zarazem gustownego. Warto jest postawić na nieszablonowe pomysły, które z pewnością wywołają uśmiech na jego twarzy, ty zaś zapunktujesz, przez co dyrektor spojrzy na ciebie łaskawszym okiem, gdy zechcesz poprosić go o podwyżkę. Co w związku z tym można kupić?

Paczki

Autor: UnknownNet Photography
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnimi czasy niebywale lubiane są podarunki związane z wyjątkowymi doświadczeniami, jakie na długo pozostawiają fantastyczne wspomnienia. W zależności od zamiłowań twojego szefa, możesz wybrać dla niego lot balonem, zwariowaną jazdę sportowym autem po odpowiednio przygotowanych do tego torach lub nurkowanie i poznawanie ciekawego, wodnego świata. Dla zainteresowanych: blog.

Nie zapomnij, aby upewnić się, że twój szef nie ma lęku wysokości albo nie boi się pływać, inaczej może się okazać, iż niespodzianka się zmarnuje bądź będziesz zmuszony sam skorzystać z atrakcji, którą dla niego dokładnie zaplanowałeś. Drugim wartym uwagi pomysłem na prezenty dla szefa są gadżety, jakie umilą mu pracę. To m.in. kubki z przykuwającymi uwagę hasłami, kalendarze, tablice lub magnesy, na których można nadrukować dowolnie wybraną grafikę. Czytaj więcej: podarunek dla szefa.

Gdy twój szef docenia luksusowe dodatki, dobrze jest pomyśleć nad eleganckimi upominkami alkoholowymi, między innymi nad stojakiem na butelkę wina, szklankami na whisky albo gustownie prezentującym się otwieraczem.

Jeśli zainteresował Cię niniejszy artykuł, to sprawdź informacje, które również są na opisywany temat. Zawsze dobrze jest znać więcej szczegółów.

Niniejsze podarunku zawsze się przydadzą, również w pracy, gdy szef organizuje przyjęcie wigilijne lub ważne spotkanie biznesowe, na jakie zaprasza znaczących klientów. Jeżeli masz luźne stosunki z szefem i w firmie panuje naprawdę fajna atmosfera, możesz wybrać coś śmiesznego, na przykład nietuzinkowe pluszaki. Doskonale, gdy są ręcznie wykonane oraz przez to niepowtarzalne.

Jeśli zaciekawił Cię ten artykuł, wejdź też na taki odnośnik, ponieważ jest tam inny tego typu świetny tekst (memento-wroc.pl/) – on również jest godny uwagi.

prezent

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com

Liczą się także wysokiej jakości materiały, które sprawią, iż pluszak naprawdę zrobi wrażenie i nie będzie zwyczajną maskotką, jaką można znaleźć w każdym sklepie. Musi się czymś wyróżniać. Na prezenty dla szefa warto jest złożyć się z całą ekipą. Dzięki temu będziecie w stanie wybrać droższy upominek nie bojąc się o koszty. A przy okazji zintegrujecie się szukając ciekawego pomysłu i może kupno prezentów stanie się tradycją, nie wyłącznie dla szefa, ale również dla każdego z pracowników.