Doskonały prezent dla faceta

Często mamy kłopot z wyborem podarku dla mężczyzny lub chłopaka, gadżetów bowiem dla „prawdziwego faceta” w prasie dla mężczyzn lub w kobiecej prasie z okazji Walentynek jest dosyć wiele.

prezent dla mężczyzny

Autor: TheUglySweaterShop.com
Źródło: http://www.flickr.com
Najistotniejsze jednak jest to, iż przeciętny mężczyzna posiada już wszystko co jest mu do życia niezbędne; komórkę przynajmniej jedną i to zapewne jedną z najświeższych, posiada samochód jakiego nie mają koledzy, gromadzi pieniądze poczynając od szkoły średniej i z pewnością kiedyś nazbiera na wymarzonego Alfa Romeo.

Zatem dziewczyna bądź partnerka stoi przed nader trudnym wyzwaniem. Co zatem zrobić? Starczy zdać sobie sprawę iż gros z nas nadal fantazjuje o dużej przygodzie, odkrywaniu nowych ziemi, walce z dzikimi zwierzętami, jednym słowem, za tzw. męską przygodą.

–>kup kartę

Warto zatem wypytać przyszłego obdarowanego o czym marzył w dzieciństwie, a na pewno okaże się że tęskni za dżunglą, wspinaniem się na wysokie drzewa oraz podobnych rozrywkach. Jakaś część z nas te swoje fantazjowania realizuje pracując z młodzieżą, będąc instruktorem harcerskim. Kiedy mamy takowe szczęście dobór gadżetu na prezent będzie kwestią względnie prostą; zasiadamy do laptopa po czym wpisujemy w przeglądarkę zwrot: sklep ze sprzętem survivalowym a znajdziemy całe mnóstwo rzeczy jakie mogą przydać się mężczyźnie, począwszy od tradycyjnego scyzoryka po zaawansowany ekwipunek przydatny w najtrudniejszych warunkach (jak na przykład GPS).

prezent

Autor: Epicantus
Źródło: http://www.flickr.com
Przyznajmy od razu że wspomniany już nożyk może być już trochę staroświecki. Dziś modne są narzędzia takie jak karta przetrwania Ninja Card. Miano – musimy powiedzieć – działające na wyobraźnię, czym więc jest to urządzenie? Cóż… zwyczajnym scyzorykiem, tyle że płaskim, który miast w kieszeni mieści się w portmonetce. Wykonany jest on – jednakowo jak jego dziadek – ze stali nierdzewnej, co umożliwia wygodne użytkowanie bez obawy że zaszkodzi mu nadmiar wilgotności. Rzecz jasna istnieją niewielkie różnice między scyzorykiem a opcjami jakie daje wielofunkcyjna karta przetrwania, dla przykładu to miarka w cm i w milimetrach oraz kółeczko pozwalające zorientować mapę. Zapewne karta taka przyda się leśniczym jak też wędkarzom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*