Gdy przygotowania do wesela idą pełną parą, nie można zapominać również o teoretycznych detalach jak przykładowo dekoracje ślubne

Kiedy przygotowania do ślubu idą bardzo szybko, nie przestać pamiętać także o teoretycznych detalach, takich jak dekoracje najważniejszych placówek, jak i także różnych przedmiotów. Może dla nielicznych państwa młodych, są to kwestie w pewnych sytuacjach mało istotne, to mimo wszystko opłaca się pomyśleć o głębi estetyki całej ceremonii.

para młode na weselu, tort weselny

Autor: Charles Hutchins
Źródło: http://www.flickr.com

Przede wszystkim przyjmijmy do świadomości, że ważne są dekoracje dekoracje wnętrz bielsko kościoła. Jest mnóstwo różnych rozwiązań na przystrojenie kaplicy, w której odbędzie się obietnica małżeńska. Nim jednak niedoszli małżonkowie pojadą na zakupy, muszą oni na samym początku dokładnie się dowiedzieć, jak wyglądają kwestie organizacyjne z dekorowaniem ołtarza. W pewnych sytuacjach bywa tak, że tym specjalizuje się ksiądz z świątyni i państwo młodzi niestety nie posiadają już za dużo do gdybania. A w większości przypadków jednak jest tak, że to na własna rękę zatwierdza jakie ozdoby kościoła tak naprawdę będą brane pod uwagę.

Chyba najistotniejszym takim elementem będzie przede wszystkim czerwony długi kobierzec sięgający aż do samego końca jak i także pięknie przyozdobione fotele dla pary młodej. Wzdłuż czerwonego kobierca, niektóre pary decydują się na rozstawienie świec. Na pewno bardzo popularne jest stawianie wielkich wiązanek przed samym ołtarzem, jak i również dodanie niewielkich bukiecików przy każdej ławce. Przeważającym kolorem jest biały, ale na różnych ślubach można zauważyć nieco bardziej awangardowe inspiracje. Na przykład łączenie takich odcieni jak róż i niebieski, albo zrobienie wiązanek z całkowicie innych materiałów niż same rośliny. Od niedawna modne są bardzo bukieciki z różnych spinek.

sala weselna pod namiotem

Autor: www.flickr.com
Źródło: www.flickr.com

Jak najbardziej przyozdobienie świątyni to nie wszystko co nas czeka, ponieważ warto skupić się także na tym by zorganizować dekoracje samochodu do ślubu. I tutaj ponownie można iść drogą wiązanek z róż, które są doklejane do karoserii samochodu. Zatem w tej sytuacji unikać należy różnych serduszek, łabędzi czy też lalek przypominających parę młodą, które już od dłuższego czasu przestały być modne. Warto postawić za to na niebanalną rejestrację z ciekawym tekstem Młoda Para.