Jaką biżuterię ofiarować swej damie – poradnik

Panie kochają wkładać biżuterię, a jeszcze bardziej ubóstwiają ją otrzymywać od swych gentlemanów. Niestety świat błyskotek jest dla nas nierzadko obcy a także tajemniczy, ale to nie powód by się wycofywać! Przygotowałem dla Was kilka reguł, jakimi można się kierować nabywając biżuterię swym kobietom.
Zatem postanowiłeś, iż tym razem dasz swej kobiecie biżuterię.

biżuteria online
Nike CTR 360

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Gdyby to były zaręczyny, kwestia byłaby relatywnie łatwa. Miałbyś tu niezwykle ograniczony wybór. Natomiast wszelkie inne okazje umożliwiają wybór prezentu z pełnej gamy. A jest w czym przebierać: złoto, kolczyki srebrne, pierścionki, kolczyki, łańcuszki, bransolety, rubiny, perły … Głowa boli! Co gorsza precjoza, jak większość fragmentów damskiego ubioru, podlega silnym wpływom mody zobacz pełną propozycję na tej stronie. W związku z tym trudno tutaj mówić o bezwzględnej oraz uniwersalnej klasyce. Należałoby na początek spojrzeć wstecz po czym poszukać inspiracji w epokach naszych babuń oraz dziadków. Nasi przodkowie wyznawali tutaj kardynalną zasadę: biżuterię wręcza się tylko kobietom bliskim. Jest to głównie wybranka serca, lecz również rodzicielka, siostra czy córeczka. Precjoza to bowiem nadzwyczaj zobowiązujący podarunek. Kobieta, jaka nie czuje się związana z osobnikiem wręczającym jej biżuterię, powinna, podarunek zwrócić.
malowidło - kobiety

Autor: Jan Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
Druga reguła nawiązuje do kobiecej elegancji, w której obowiązuje reguła umiaru oraz harmonii. Wybierając biżuterię dla swej wybranki, pamiętaj, że nawet jeżeli Twe uczucie jest gorące, prezent nie musi krzyczeć. Tego wariantu ozdoby są bardziej kropką nad „i” niż naczelnym punktem programu.

Mają podkreślać a także uzupełniać krasę, a nie ją przyćmiewać.

Istotne jest to, że dane, które zawiera ta strona, Cię zafascynowały. Wejdź więc na poniższy i przeczytaj na stronie (http://www.winnicadwiegranice.pl/) opisywane materiały.

Zatem od wielkości i ilości zdobień, istotniejsza będzie jakość wykonania a także użyte półprodukty. Dziś dostępna jest również biżuteria online – dlatego postawiłam właśnie na biżuterię online.