O jakie rzeczy powinno się pytać zespoły weselne? Niezbędne rady

Przygotowania do wesela są niesłychanie czasochłonne i wymagają mnogość zaangażowania. Wybór zespołu weselnego również nie jest takim banalnym zadaniem, gdyż propozycja zespołów weselnych jest niezwykle duża i nie zawsze wiemy, jaki zespół wybrać. Na pewno zależy nam na tym, by odszukać fachowy zespół, który nie tylko będzie grał kapitalne kawałki muzyczne, lecz zarazem będzie potrafił zachęcić ludzi do zabawy i tańca.

para na parkiecie

Autor: Nicki Dugan Pogue
Źródło: http://www.flickr.com
Od wyboru zespołu weselnego zależy więc niezwykle sporo, wskutek tego w trakcie wybierania tego jedynego zespołu, należałoby przygotowywać sobie listę pytać. O jakie rzeczy musimy pytać zespół weselny? Niewątpliwie powinno zorientować się na jakich weselach grywał dany zespół. Czy były to niewielkie, małe wesela na przykład na 50 postaci bądź również wielkie wesela na 200? Pytanie to wbrew pozorom jest ogromnie ważkie, gdyż inaczej wygląda prowadzenie małego wesela, natomiast inaczej wesela ogromnego. Powinno się również zapytać o sposobność obejrzenia kilku filmów z wesel, jakie obsługiwali.

Dzięki temu na osobiste oczy przekonamy się, w jaki sposób grał dany zespół weselny i w jaki sposób bawili się weselnicy. Zdołamy także zapytać o kontakt do par, które korzystały z usług konkretnego zespołu weselnego. Oczywiście nie zawsze taki kontakt otrzymamy ze względu na ochronę danych osobowych, aczkolwiek zawsze można poprosić o to, by dana para skontaktowała się z nami. Dzięki temu będziemy mogli samodzielnie zapytać o opinie oraz wrażenia osoby, jakie korzystały z usług zespołu. Dolnośląskie zespoły weselne Satisfaction posiadają ogromnie rozliczne cenniki usług, zatem należałoby zapytać o to, co wchodzi w skład ceny i czy za ponadplanowe usługi (przykładowo za prowadzenie oczepin, zabaw weselnych) należy dodatkowo zapłacić.

Równocześnie zorientujmy się jak często zespół wykonuje sobie przerwy.

Kiedy zainteresuje Cię ten temat, obejrzyj ponadto (https://taniawodka.pl/) inne nasze portale, które omawiają to zagadnienie – na pewno również Cię zaciekawią.

To niesłychanie ważkie, bo większość wesela powinna składać się z tańców oraz zabawy, natomiast nie z przesiadywania przy stole. Zapytajmy także o repertuar zespołu, jego możliwą modyfikację, ile wynosi zaliczka oraz jakie gry i zabawy weselne zespół ma w swojej ofercie. Jeśli zdecydujemy się na dany zespół na wesele, nie zapomnijmy o zatwierdzeniu umowy i zawarciu w niej wszystkich istotnych informacji.