Bożonarodzeniowe ozdoby w Twoim mieszkaniu

Myślisz, jak wstawisz choinkę w swoim maleńkim mieszkaniu? Dziś opiszemy ci kilka koncepcji na to, jak będzie wyglądać niewielka choinka w mieszkaniu. Dodatkowo podpowiemy pomysły na świąteczne stroiki. Sama borykam się z problemem wstawienia choinki do mojego mieszkania.

Boże Narodzenie, dekoracje świąteczne stołu

Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Chcę by była koniecznie żywa, nie cierpię plastykowych drzewek. Zobaczyłam na szczęście na targu niewielkie drzewko w doniczce, zmieści się na jednej z moich małych komódek. Ma około 40 cm wysokości. Upstrzę je samemu upieczonymi pierniczkami. Później ciasteczka zjem, a choinkę dam w prezencie rodzicom do zasadzenia w ogrodzie. Drzewko prezentuje się pięknie, ma woń lasu.

Zaabsorbowała Cię opisywana problematyka? Przeczytaj więc ponadto ten ważny link (http://www.boskabijoux.pl/kolczyki-z-krzyzykiem-w-stylizacjach/) – to również bardzo użyteczne źródło informacji.

Ciasteczka zrobiłam wcześniej, wystarczy je polukrować i przywiesić na choince.

Jeżeli ktoś posiada małe mieszkanie i nie jest rodzicem, moim zdaniem bez problemu może zrezygnować z choinki, a zostawić jedynie na świąteczne dekoracje mieszkania. Przecież choinka stanowi głównie atrakcję dla najmłodszych domowników. Dorośli mogą zamiast takiej atrakcji zawiesić pod sufitem sporą gałąź jemioły, którą ozdobią, albo zawiesić na drzwiach bożonarodzeniowy stroik. Pomysłów jest sporo, a takie dekoracje także nadadzą piękna naszemu mieszkaniu.

Dochodzisz do przekonania, że dobrze by było powiększyć swoją wiedzę na wyjaśniany tu problem? Wejdź więc na ten link i przeczytaj więcej w treści (https://www.restauracjatraktat.pl/).

Świąteczne dekoracje od home&you

Autor: home&you
Źródło: home&you

Sporo interesujących koncepcji znalazłam na blogu: . Jedna z najoryginalniejszych to rewelacyjnie wykonany stół z wielkim świecznikiem, albo wianuszki przywieszone na krzesłach, czy oknie. Czasem wystarczy położyć na stole kilka świerkowych stroików. A jakie pomysły na bożonarodzeniowy dom posiadacie Wy, drodzy czytelnicy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*