W jaki sposób udekorować mieszkanie na Boże Narodzenie? Sprawdź nasze najnowsze koncepcje!

Lada dzień święta! Już teraz należy zastanowić się, w jaki sposób ozdobimy nasze mieszkanie. Ma być ono bogate w świąteczne dekoracje – bordowe kokardy, piernikowe ludki, kolorowe bombki choinkowe. Niżej nakreślamy jak oryginalnie i klimatycznie urządzić dom w okresie bożonarodzeniowym.

Aniołek na choinkę

Autor: makelessnoise
Źródło: http://www.flickr.com
Moje mieszkanko w tym czasie pachnie zazwyczaj cynamonem i kardamonem.

Jeżeli znajdujące się tutaj materiały są dla Ciebie zajmujące, kliknij tu, ponieważ w danym serwisie (https://sentiell.pl/pol_m_BIZUTERIA_Bizuteria-srebrna-pr-925_Pierscionki-135.html) również odnajdziesz coś interesującego!

To ulubione świąteczne inspiracje. Wszystko za sprawą zapachowych świec, które lubię używać podczas grudnia i stycznia. W tym roku, chciałam do gotowych, sklepowych ozdób dodać coś od siebie. Co miałam dotychczas? Zawsze przywieszałam na drzwiach gałąź z choinki, na której wisiało kilka bombek i duża bordowa kokarda. W pokoju dziennym do górnej lampy przyczepiałam jemiołę, która miała przynieść dostatek, a na lodówce doczepiałam kilka świątecznych magnesów. Mieszkam sama, więc nie kupuję choinki – radość z jego ozdabiania przypada zazwyczaj dzieciom. Na blogu internetowym znalazłam totalnie fajny koncept na świąteczne dekoracje mieszkania – świąteczne inspiracje na Dokładniej – ręcznie robioną z listewek gwiazdkę ścienną.

Kupiłam do jej ubrania najkrótszy komplet girland choinkowych. Wybrałam te w kolorze błękitu. Gwiazdkę wykonałam sama – zawiesiłam na ścianę. Prezentuje się bardzo oryginalnie, raduje oczko. Sposób na jej wykonanie odnalazłam tu: . W dodatku wycięłam kilka aniołków z kredowego papieru, które wykończyłam srebrnym brokatem. Ustawiłam je na parapecie, a ich spody odpowiednio dociążyłam kremową modeliną. W sklepie zakupiłam również kilkanaście maleńkich świeczek, które położyłam pomiędzy aniołkami. Pięknie wyglądają, jak je zapalam. Robią niesamowicie romantyczny klimat. W sam raz do kolacji we dwoje…