Buty na ślub – kilka rad

Ślub to z pewnością jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu każdego człowieka. Przygotowania do tego ważnego wydarzenia trwają czasem nawet ponad rok, a przyszła panna młoda bardzo dba o to, by prezentować się wyjątkowo. Odpowiednia suknia ślubna, welon i inne dodatki są bardzo istotne, lecz jednym z podstawowych elementów stroju są buty ślubne.

3i Store

Autor: кофе
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj panie, wybierając obuwie do ślubu, kierują się głównie swoimi upodobaniami oraz modą. Dobierając buty do ślubu należy jednak patrzeć przede wszystkim na komfort noszenia. Miejmy na uwadze, iż w dniu ceremonii ślubnej jesteśmy na nogach prawie przez całą dobę. Buty muszą umożliwiać nam nieustanne poruszanie się, chodzenie, stanie, jak również tańczenie. Założenie niewygodnych butów z materiałów syntetycznych na przesadnie wysokich obcasach przyczyni się do tego, że już po paru godzinach panna młoda będzie rozdrażniona i obolała. Słusznym wyborem będą czółenka damskie skórzane, które są nie tylko wyjątkowo wygodne, ale również szalenie eleganckie.

Dzisiejsza moda ślubna pokazuje, że nawet przy tradycyjnej, białej sukni ślubnej, nie trzeba decydować się na typowe obuwie do ślubu – . Coraz częściej rezygnujemy z białych, satynowych pantofelków na rzecz butów uniwersalnych, które będzie można założyć częściej niż przez jeden dzień w życiu. To sprawia, że jesteśmy w stanie wydać na buty ślubne więcej, niż kiedyś.

Istotne jest to, że informacje, które zawiera ta strona, Cię olśniły. Wejdź zatem na odsyłacz i przeczytaj przykłady (http://www.kartkownia-zaproszenia.pl/kategoria/dodatki) omawiane wątki.

Choć czółenka damskie skórzane to nabytek dość drogi, mamy pewność, iż stworzone ze skóry naturalnej, porządne obuwie, posłuży nam przez długie lata. Możemy wybrać buty w kolorze neutralnym, nie rzucającym się w oczy, jak beż, czy écru, albo możemy nieco zaskakiwać i zdecydować się na obuwie w soczystym kolorze, które będzie korespondować z barwą pozostałych dodatków.

wedding shoes

Autor: Lynn B
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiejsze panny młode ochoczo sięgają po buty niebieskie, cytrynowe, złote, a nawet bordowe. Nie zapominajmy, że buty do ślubu trzeba wybrać odpowiednio wcześnie, ponieważ będą niezbędne przy przymiarkach sukni – do wysokości obcasów dopasowuje się długość kreacji. Warto też pochodzić nieco w butach przed ślubem, choćby po domu, aby przyzwyczaić nogę do kształtu buta i zapobiec pojawieniu się w dniu ślubu kłopotliwych otarć.