Najnowsze oferty firmy clarks

W czasie jesień-zima 2014/2015 marka CLARKS, będąca ikoną kunsztownego rzemiosła, niewymuszonego brytyjskiego kierunku i technologicznej innowacyjności, stworzyła rzeczywiście wyjątkową kolekcję obuwia. Inspiracji dostarczyło unikalne dziedzictwo marki, najgorętsze trendy ze światowych wybiegów, również styl ulicy.

Nowatorska kolekcja CLARKS
odznacza się świetną równowagą pomiędzy odmianą, jakością i funkcjonalnością. Obuwie w okazałej gamie zróżnicowanych modeli w założeniu projektantów CLARKS, ma tworzyć pomost między obszarem pracy i wypoczynku.
Porę roku wprowadza plejada brogsów, podtrzymanych w uwspółcześnionej stylistyce retro, także eleganckich minimalistycznych Oxfordów, formy sporządzone z lakierowanej skóry, z ozdobną podeszwą w kontrastującym odcieniu, które zgodnie z zaleceniami czołowych twórców mody, mogą, a nawet winny być noszone nie zaledwie podczas odświętnych okazji, ale również w ciągu dnia. Zobacz:
Kolekcja jesienno-zimowa CLARKS promieniuje magnetyzmem.

Buty clarks

Autor: CLARKS

Świetne sztyblety, kamasze inspirowane konfekcją roboczą, to bezsprzeczny szlagier sezonu, nurtem militarnym i trekkingiem polarnym, także ciężkie buty, nawiązujące do stylu punk. Wygładzane, nabłyszczane i lakierowane skóry, stanowią motyw kluczowy kolekcji. Ich czar eksponuje paleta neutralnych kolorów gleby i jesiennych tonów, ożywionych naciskami czerwieni, niebieskości, zieleni i żółci.
Skłonność marki CLARKS do perfekcyjnego wykończenia podkreślają bogate perforowania, zauważalne przeszycia, wypukłe szwy, tekstylne wstawki, klamry, zatrzaski, kontrastujące złącza, bądź haczykowate złączenia w górnej części podwyższonej cholewki.

Widzisz właśnie bardzo absorbujący artykuł, więc na pewno zaabsorbuje Cię też ten udostępniony tutaj (https://www.saleweselne.com/blog/category/data-slubu/) materiał – on również jest warty Twojego zainteresowania.

Nowość z kolekcji damskiej CLARKS stanowiący świetne uzupełnienie wytwornego, stonowanego ubrania, z całą pewnością odpowiadać okaże się przyjętemu trendowi, a także wzbudzi totalny aplauz i zwróci oczy każdego na stylizację.

Szykowne szpilki CLARKS o zgrabnej charakterystyce, unoszące się na supermodnym obcasie, stworzone z wykwintnej włoskiej skóry lakierowanej, to obuwie, które szybko nie wyjdzie z mody. Sprawdzi się również doskonale w czasie hucznych karnawałowych zabaw.