O weselu myśli duża ilość młodych par – będzie to jeden z najcudowniejszych dni w ich życiu

Oświadczyny są cudowną chwilą, która zapada w pamięć na długo. Zakochani radują się i są bardzo zakochani. Po tym momencie zaczynają planować ślub.
Duża grupa zakochanych w momencie zaręczyn myśli o ślubie wyłącznie w miły sposób.

Urządzenia

Autor: Martin Brigden
Źródło: http://www.flickr.com
Kompletnie nie martwią się tym, że przygotowania są czasami męczące. Myślą wyłącznie o swoim uczuciu. Jednak nadchodzi już taki dzień, gdy mają zaklepaną datę ślubu oraz zarezerwowany lokal. Wtedy niespodziewanie okazuje się, że to nie całość przygotowań, a dopiero początek. Młodzi muszą wszakże wybrać jeszcze całą masę rzeczy – suknię, Auto, alkohol, muzykę. Muszą także zdecydować czy chcą posiadać z tego pięknego dnia fotografie czy film. Jeśli pragną posiadać pamiątkę w obu wariantach, to potrzebny jest im zarówno ktoś robiący ujęcia, jak i kamerzysta – np. z Małopolski – na wesele. Trzeba skontaktować się z kimś profesjonalnym, kto ma już doświadczenie w filmowaniu wesel. Kamerzysta musi starać się uchwycić wszystkie istotne chwile, by później stworzyć piękny oraz romantyczny film o najistotniejszym dniu młodej pary. Pod odpowiednio wybrane ujęcia należy także podłożyć muzykę. W tej kwestii warto skonsultować się z narzeczonymi, ponieważ może mają swoje ulubione piosenki, które w szczególny sposób są związane z ich związkiem. Kamerzysta na wesele może być zarekomendowany przez przyjaciół.

Musimy poprosić go o zaprezentowanie kilku fragmentów z jego pracą, aby sprawdzić czy trafiają w nasze gusta. Jeżeli tak, to współpraca zapewne będzie udana.