Torty to nieodłączna część wszelkiej imprezy

Torty i ciasta są nieodłączną częścią każdej uroczystości. Mogą one być w przeróżnych kształtach, kolorach i włączać specjalne dekoracje w formie figurek, kwiatów, bądź różnych szczegółów.

piętrowy tort weselny

Autor: Rexness
Źródło: http://www.flickr.com

Torty na zamówienie jest możliwość upiększyć masą cukrową, marcepanem, bitą śmietaną, kremem, względnie oblać polewom czekoladową. Jedynymi limitami w wykonaniu tortów artystycznych jest wyobraźnia i budżet zamawiającego. Najmłodsi ubóstwiają torty przedstawiające postacie bohaterów bajek- warto zajrzeć. Szczególnym powodzeniem cieszą się torty na zamówienie przedstawiające przeróżne pojazdy, które są wykonywane w formie 3D. Jest możliwość również zamówić tort – tort-artystyczny.pl/ służbowy. Mogą to być zarówno płaskie torty z logo firmy jak i przedstawiające konkretny wyrób, względnie samo logo w wersji płaskiej, bądź trójwymiarowej.

Torty na zamówienie urodzinowe, to okazała gama projektów w stonowanych, jasnych barwach. Nie zawierają one alkoholu ani ciężkich tłustych kremów, również nadają się do podawania w formie bardzo schłodzonej co jest w stanie zastąpić deser lodowy.Bardzo istotną sprawą są dekoracje tortu, szczególnie weselnego. Cukiernicy oferują ozdoby stworzone własnoręcznie w karmelu i czekoladzie, albo gotowe dekoracje z cukru, względnie z żywych kwiatów. Torty na zamówienie piętrowe, które będą ustawione na stelażu, najlepiej podzielić na |smaki, żeby trafić w gusta każdych gości.

Duża konkurencja, oraz żądania nabywców powodują, że cukiernie oferują torty na zamówienie (Wrocław) tylko z wyrobów własnych, dokonanych z najwyższej jakości, naturalnych komponentów, wypiekane według niezawodnych, sprawdzonych przez lata przepisów- czytaj pełen artykuł. Standardowe procedury pieczenia biszkoptów w zestawieniu ze smakowitymi i lekkimi musami w wielu atrakcyjnych smakach, na podstawie bitej śmietany, zdrowych owoców, oraz porządnej czekolady powodują, że każdy będzie usatysfakcjonowany.

czekoladowy tort na urodziny

Autor: sikeri
Źródło: http://www.flickr.com

Zamówiony tort jest przekazany do wyznaczonego punktu. Transportowany w chłodni, zapewnia gwarancje świeżości. Ażeby uroczystość stała się jeszcze więcej ciekawa, można pożyczyć fontannę czekoladową, która w zestawieniu z owocami, jest idealną atrakcją nie tylko dla pociech, lecz też dla dorosłych.